Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > מא ביסטרו בר > ביקורות על מא ביסטרו בר

ביקורות על מסעדת מא ביסטרו בר

פרטים נוספים

סוג: ביסטרו, גריל בר
כתובת:
הרצל 226, רחובותהצג על המפה

אייל ל - על מסעדת מא ביסטרו בר 04/08/2012


יום שישי האחרון חגגנו לאישתי יום הולדת, אירגנתי לה מסיבת הפתעה עם החברים הקרובים וחיפשתי מקום לחגוג ל-20 איש. כחודש לפני האירוע התקשרתי למסעדה והזמנתי מקומות ל-20 איש, וביקשתי מקום למספר עגלות. כשדיברתי עם בעל המקום בטלפון סיכמנו שכמה ימים לפני האירוע אני אתקשר שוב ואעדכן אותו לגבי כמות האנשים המדוייקת וכמות העגלות שתגיע למקום. דיברתי עם בעל המקום 3 ימים קודם וסיכמנו שיגיעו 20 איש ו-2 עגלות. בעל המקום אמר סבבה. מאחר וזאת היתה מסיבת הפתעה, מרבית האנשים הגיעו ב-9 וחצי בערב ואנחנו הגענו ב-10. 2 זוגות חברים היו אמורים להצטרף אח"כ (חלק מ-20 האנשים שדיברנו עליהם). כבר כשהגענו היה ברור שיש מקום ל-16 איש שישבו בדוחק, המזל הוא שאף אחד לא הביא את הילד שלו, ולכן לא היתה לנו בעיה נוספת של מקום לעגלות. איך שהגענו ב-10, ביקשנו מהמלצרית שתסדר מקום נוסף ל-4 אנשים (כמו שהזמנתי בטלפון). במשך כחצי שעה ו-4-5 פעמים שביקשנו, המלצרית המשיכה לאסוף את ההזמנות ולהתעלם מהבקשה. כמובן שהיא פיספסה כמה הזמנות של החבר'ה שלנו שניסו לטפל בבעיה, אבל לה זה לא ממש הפריע. כעבור חצי שעה, קיבלנו תוספת שולחן שהספיקה לעוד 2 אנשים (כלומר ל-18 מתוך ה-20 היה מקום לשבת). אומנם בצורה לא נוחה והם היו די רחוקים מהשאר, אבל נניח (אם כי בחדרון שהיינו בו היה עוד שולחן של 6 אנשים שהיו פשוט יכולים למקם במקום במסעדה ולתת לנו את המקום, מה גם שביקשתי לסגור לנו חדר משלנו, הוא הבטיח שכן ולא קיים).

כשביקשנו עוד שולחן לעוד 2 אנשים (כלומר השלמה ל-20), הם אמרו לנו שאין להם.

מסתבר שלמקום יש קופונים של קופונייט. שמחים וטובי לב, החבורה קנתה 3 קופונים, כלומר ל-20 איש היו 3 קופונים (כל קופון זיכה בהנחה של 50 שקל). הסיכום עם הבעלים היה על מינימום של 37 ש"ח, החשבון הכולל לפני הורדת קופונים עמד על איזור ה-1750 (כלומר כיסינו בהרבה את המינימום). כאשר הזוג הראשון שהיה עם קופון הלך, לא היתה בעיה. כשהזוג השני רצה לשלם עם הקופון ולהשלים עם אשראי, הבעלים בא, צעק ליד אישתי והחברים שהוא לא מוכן לקבל את הקופון, שזו חוצפה והגזמנו. אישתי אמרה לו שהיא לא מטפלת בזה, הוא שאל מי הזמין את השולחן והזמין אותי הצידה. לטענתו, בקופון כתוב שחובה להודיע לבעל המקום בכניסה למסעדה על כך שיש קופון (צודק לא הודענו), שהקופון לא תקף לשישי ערב ושהיינו אמורים לחשוב על זה לבד (על הקופון לא היתה מגבלת יום או שעה, שאם כן לא היינו קונים אותו), ושמותר קופון אחד לשולחן (שוב, בקופון לא מצויין שום דבר בנושא). הוא אמר שהוא עשה לנו טובה שהוא קיבל אחד, אבל את השאר לא יסכים לקבל. שאלתי אותו מה היה קורה אילו היינו מודיעים לו בכניסה למסעדה, האם הוא היה מבקש מאיתנו לעזוב מאחר ויש בידינו קופונים (וכאן השאלה, אם אני מודיע לו בתחילת הערב, האם הוא זכאי בכלל לסרב, מה שלא כתוב שמותר לו עפ"י הקופון). הוא אמר שהוא היה עושה קומבינה, שאלתי אותו (הוא כבר קיבל אחד), האם יסכים לקבל את הקופון של הזוג השני שרצה ללכת (אמרתי שאני אוותר על הקופון שלי, שהאורחים שלי לא יתבאסו). הוא סירב. שאלתי אותו מה היה קורה אם היינו אומרים בתחילת הערב, האם היה אומר ל-20 איש "ללכת לחפש"? עכשיו תבינו את המוח הישראלי הדפוק, בחשבון פשוט, הוא "הרוויח" 100 ש"ח (את הקופון הראשון הוא קיבל). הזמנו אצלו ב-1750 שקל בערך, יש 20 איש שיושבים במסעדה, ל-2 מתוך האנשים שישבו יש נגיעה לעולם פירסום המסעדות באינטרנט. הרי ברור לו שאף אחד מאלו שנכחו לא יחזור יותר, וימליץ לחבריו לא לבוא לשם. בנוסף (סיפרתי לו על הבלוג), הוא יקבל פירסום שלילי (ומכתב תלונה לקופונייט) על המקום. אז מה עדיף, 100 ש"ח או רווח עתידי (מן הסתם הפסקנו להזמין ברגע שזה קרה).

הוא מצידו אמר שישמח לכבד את הקופונים ביום אחר שלא עמוס (אני לא ממש פנוי ביום רביעי ב-15:46 בצהריים אם זה מה שנוח לו). לא ברור ל...(מהיבטים משפטיים אני לא אכתוב את המילים שרציתי) שאנחנו לא נחזור לשם אף פעם? יותר מזה, אם זה תלוי בי, אמליץ לכל מי שאני מכיר ואתזכר ככל הניתן, לא ללכת לשם. אמרנו לו גם שנבטל את הקופונים ושאת הכסף מהם הוא לא יראה.

הוא ביקש ממני לצאת גבר, לא ברור לי איך יכלתי לצאת גבר, שכן הוא לא הסכים לכבד את הקופונים, מה יכלתי לעשות? האמת שיצאתי גבר גבר (בכל זאת ויתרתי בעל כורחי על 2 קופונים, כל אחד זה גבר).

דרך אגב, עד סוף הערב לא היו מקומות ל-20 האיש שהגיעו (או לעגלות שהיו אמורות להגיע). והוא הצליח להרוס לאשתי את המסיבה (כל הכבוד גבר).

אוכל: 4 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על מא ביסטרו בר


דבורה ו. - על מסעדת מא ביסטרו בר 05/01/2011

ביקר\ה בתאריך 24/12/2010
אוכל: 5 שירות: 4 אווירה: 4 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על מא ביסטרו בר


מוני ב. - על מסעדת מא ביסטרו בר 24/07/2010

ביקר\ה בתאריך 16/07/2010
האוכל ברמה סבירה בלבד, מצד שני ידוע כי זה לא מסעדת שף...
אוכל: 3 שירות: 4 אווירה: 4 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על מא ביסטרו בר


ללא שם - על מסעדת מא ביסטרו בר 17/08/2004


המקום נוח ונעים, מוזיקה טובה ובעיקר לא חזקה מדי!
מרגריטות מצויינות והאוכל מדהים: כריך פרגיות וכבד אווז חלומיים... ואין יותר טעים מההום פרייז של המא!
אוכל: 5 שירות: 4 אווירה: 4 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על מא ביסטרו בר


ליאת אבנרי - על מסעדת מא ביסטרו בר 03/07/2004


אני הולכת למא הרבה פעמים ואוכלת באופן קבוע את כריך העיזים שלהם והוא ממש חלומי . מה עוד שלפעמים אני יושבת באמצע היום במשרד מול המחשב ומפנטזת על הכריך עיזים אותו אני הולכת לאכול בערב במא דרך אגב גם הבשרים במא מאד מאד מומלצים וחבר שלי אוכל שם באופן קבוע את סטייק האנטריקוט או את הכבד אווז
אוכל: 5 שירות: 4 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על מא ביסטרו בר


אלדד לב - על מסעדת מא ביסטרו בר 30/05/2004


באמת מקום נחמד, מעוצב יפה ובאווירה סבבה
אולי הטעות שלי היא שהגעתי לשם רעב בנסיון לאכול איזה מנה במקום לבוא לשתות ולהנות.
לקחתי את ה''סנדוויץ ' עיזים''.... טעות.
אוכל: 2 שירות: 3 אווירה: 4 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על מא ביסטרו בר


דבורה גלס - על מסעדת מא ביסטרו בר 05/03/2004


מקום יפהפה מעוצב בצורה שונה ואחרת מהרגיל שווה לבוא לראות מה גם שהאוכל ממש מצוין וגם השירות נעים ואדיב
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על מא ביסטרו בר

לחם בשר הרצליה אירועים חדש