Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > שיפודי ציפורה > ביקורות על שיפודי ציפורה

ביקורות על מסעדת שיפודי ציפורה

פרטים נוספים

סוג: בשרים, שיפודים/על האש
כתובת:
בר-שאול 5 , בת יםהצג על המפה

מייקל - על מסעדת שיפודי ציפורה 31/01/2019


הפסקתי ללכת קבוע מרוב שכל פעם שמגיע מתאכזב, אמרתי אחרי חצי שנה אתן צאנס בתקווה שיהיה שונה, הגעתי ושוב פעם הזמנה לקחת שתי שיפודים בפיתה לקחת מעל 30 דקות ממתין אחרי 2 הערות מתי יהיה מוכן, אחרי חצי שעה התחלתי לתעצבן שאלתי מה קורה איתי, אמר לי 2 דקות שוב פעם ואני רואה מהצד שהוא רק עכשיו שם את השיפודים, אמרתי לו מה אתה רציני חצי שעה ממתין סתם ועוד עכשיו 20 דקות לא באלי לבלות פה, פשוט לא מקצועי דוחה כל פעם זה קורה מי שהגיע לשמה אין סיכוי שלא עובר את החוויות האלו אני לא היחידי כל החברים ומלאא משפחה מתלוננים לגבי אותם סיפור שממתינים מעל 30 דקות ל60 דק מינימום ! בסוף ביקשתי הכסף חזרה והלכתי לחפש מקום אחר לקנות מרוב עצבים !!!! כל כך כועס על הזלזול !!!!!!!!!!!
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


שרית - על מסעדת שיפודי ציפורה 30/03/2017


אנשי הדלפק דיברו בקולניות ונתנו הרגשת שוק.
הסלטים היו לא טעימים וירודים הבשר בסדר. יצאנו מהמסעדה ותוך כדי נסיעה התחילו לבעלי בחילות.לא אוהבת לכתוב ביקורות מסוג זה. הרגשנו זלזול וגועל
אוכל: 1 שירות: 2 אווירה: 2 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


שלומית ב - על מסעדת שיפודי ציפורה 07/06/2016

shlomtsion1225@gmail.com
פעמיים אכלתי בשיפודי ציפורה בת-ים. וניתקלתי בשירות גרוע. אבל דווקא על שירות המשלוחים רציתי לדווח . בגלל שיש לי נכות ,קשה לי לצאת מהבית והרבה פעמים אני מזמינה אוכל בטלפון. זאת שעונה לי תמיד עצבנית וקיצרת רוח. אני רוצה לדעת מה אני מזמינה אבל הפקידה התורנית מטעה ,וכמעט תמיד אני לא מקבלת את מה שאני רוצה ,למרות שיש לי שאלות קצרות . לפעמים הן גם לא אמרו לי דברים נכונים (לדוגמא -רציתי שיפודים בחמגשית ואמרו לי שיש רק בפיתה או לאפה דבר שנסתבר כשקר,נאלצתי להזמין מה שאמרה ונאלצתי לזרוק חצי מנה כי אינני מסוגלת לאכול הרבה ורציתי לשמור במקרר למחרת ,כולם יודעים שפיתה עים סלטים חומוס וכו'מתקלקל גם כשזה במקרר אחרי יום ,נאלצתי לזרוק ) גם שהייתי שם המלצרים עושים לך טובה שהם מדברים איתך . לצערי זאת המסעדה הבשרית היחידה באיזור שהיא כשרה למהדרין. ברגע שתיפתח אחרת ,אוותר על "שיפודי ציפורה " בשימחה .
אוכל: 4 שירות: 1 אווירה: 2 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


בוריס אחרמנקו - על מסעדת שיפודי ציפורה 31/08/2014

boris.ramenko@gmail.com
הגעתי היום עם חברה שלי לאכול ארוחת ערב ב18:00 בשיפודי ציפורה בסניף בת ים ליד המצבה.
הייתה אי הבנה בחיוב על הארוחה. ורצו לחייב אותנו על אוסף של סלטים קטנים (44 שקלים) שהוצגו כאילו בחינם כפי שמציעים מי ברז (בגלל שהוצגו כמשהו נחמד ללא תשלום.)
לאחר שקראנו למלצר והנושא הועבר למנהל המשמרת ולאחר סירוב משניהם הנושא הועבר לטיפול מנהל הסניף.
מנהל הסניף התייחס אלינו כאילו באנו לנצל את המקום, כאילו אני באתי לשלם על ארוחה של 160 ולאכול בגניבה את ערימת הסלטים החביבה שחייבו אותנו עליה פעמיים (שדרך אגב אני וחברה שלי אכלנו מתוך 12 צלוחיות צלוחית ורבע בקושי.
מנהל הסניף התייחס אליי בזלזול רב, דיבר אליי כאילו אני פושע וזאת בזמן שאני במדי צה"ל.
ולא רק זה, המנהל דרש שנגיד לו מול המלצר שהמלצר ציין בפנינו את נושא התשלום אחרת אנחנו מפילים את המלצר ביום העבודה הראשון שלו. וזאת כדי לגרום לנו להרגיש חרא ולשלם את כל הסכום על 2 מנות סלטים שלא היינו צריכים.
המנהל טען כי ערימת הסלטים נמצאת בתפריט ולכן היינו אמורים לראות אותה בתפריט ולהבין שזה יהיה בתשלום (וגם להבין שיחייבו אותנו פעמיים בגלל שאנחנו שני סועדים בשולחן) וזה לא אפשרי שמסעדה תגיש משהו בחינם בשום מקום (למרות שהמלצר הביא לאפה בחינם כשרק נכנסנו עוד לפני שהתחלנו להזמין) .זה נראה לו לא יאומן שישנם עסקים שמגישים סלטים בחינם כשמזמינים מנה עיקרית (המנהל בחיים לא שמע על דבר כזה, אני לא הבנתי אם הוא צוחק או רציני).
בסופו של דבר לאחר ויכוח רועש והשפלה מילולית מצד המנהל ,על מנת שנצא מהמסעדה (שהוא אמר לנו שלדעתו בחיים לא נחזור למסעדה וזה הוצג כאילו זאת סיבה לחייב אותנו על הסלטים) הוד מעלתו הועיל בטובו לחייב אותנו רק פעם אחת במקום פעמיים, תודה רבה באמת שנתת לי את הזכות לשלם פעם אחת על מה שלא אכלתי ולא היינו מוכן לשלם עליו שנקל.
בסופו של דבר אני ממליץ בחיים לא לאכול במסעדת שיפודי ציפורה בבת ים יש למנהל הסניף חוקים משלו, אל תופתעו אם יציעו לכם את הדבר הקטן ביותר כאילו בחינם ויחייבו אתכם פעמיים לאחר השפלה. (אם תהיו חמישה בשולחן יחייבו אתכם חמש פעמים על אותה ערימת סלטים דרך אגב (110 שקל))

אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


אבי - על מסעדת שיפודי ציפורה 17/08/2014


מסעדה ברמה נקיה והאוכל טעים. יש מקום לשיפור רמת השירות,המלצריות לא שומרות על קשר עין עם הלקוח.
הערה:הקינוח מוגש על כלי זכוכית סדוק. הגיע הזמן להחליף את מגשי הקינוח.
אוכל: 4 שירות: 3 אווירה: 4 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


ג'קי - - על מסעדת שיפודי ציפורה 04/05/2013


אני חייב לציין לשבח את סוניה וויקטור על שירות מעולה.
היום בערב הייתי בשיפודי ציפורה, כמו רוב הלקוחות הזמנתי מנה שהועברה לדלפק שעבדו בו, מהרגע שבאתי לדלפק ועד יציאתי מהמסעדה לא ראיתי את השניים הללו עוצרים אפילו לרגע, באמת ישר כח, הקשיבו לבקשתי וגם נתנו לי ציפס בהתחלה עד שהמנה תהייה מוכנה, פשוט חוייה מדהימה, אין ספק שהשניים הללו נכס למסעדה הזו שכבר שנים שם.
בהחלט אמליץ על המסעדה וכל זה בזכות השירות המדהים שלהם.
חשוב לי לציין גם את הצד הרע שבסיפור, זה שבעצם היו 3 עובדים מול הלקוחות שפשוט מפטפטים אחד עם השני ולא עושים כלום בזמן שהשניים הללו עשו הכל, כולל ללכת למטבח ולקחת בעצמם את החוסרים בלי שום עזרה.
בקיצור, שירות טוב בא מלב טוב. תודה רבה לכם
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


shavazo בית הלחמי - על מסעדת שיפודי ציפורה 08/04/2013


פראיירים רק מתחלפים

הגענו לאכול ארוחת צהריים באמצע השבוע (אמצע מרץ 2013) עם בני משפחה המבקרים בארץ פעם בשנה וקיווינו לכבדם בארוחת שיפודים איכותית. אך בביקורנו זה - הראשון והאחרון - ב”מסעדת” שייפודי ציפורה במתחם יכין (אזור התעשייה פתח-תקוה) חווינו אכזבה טוטאלית מרמת השירות ומצאנו עצמנו קורבן לפשע קולינארי בלתי מתקבל על הדעת.

בסופו של יום יצאנו בתחושה ששרפנו כסף על ארוחה שבקלות יכלה להיות עדיפה עם עצרנו בכל תחנת דלק או אפילו “חתולייה” אקראית. ביתר פירוט: לאחר שהושבנו סירבנו בנימוס לפלטת הסלטים הלא משכנעת שהוצעה לנו ע”י המלצרית - ב-22 ש”ח לסועד, ובחרנו בארוחות העסקיות. להלן מה שניסינו לאכול... מנות פתיחה: חומוס (“ישראלית” ופטריות) דלוחה - נחותה ברמתה מחומוס תעשייתי, טחינה מימית וסתמית ופטריות מוקפצות שאומללו קשות בסיר ומוטב שהיו מוקפצות ישר לחירייה. עקריות: שיפודי פרגית בטעם ביינוני, שיפודי כבד עוף מיובשות טוטאל לוס, שניצלונים (הוזמן עבור ילדה) עמוסי סומסום - היו אכילים. תוספות (שתיים עם כל מנה): תפודים בתנור - אכיל, פירה תפוחי אדמה - זוועה, אורז ירושלמי ושעועית ירוקה ששניהם היו חסרי חיים ותפלים, והנורא מכל מנת צ’יפס “קריספי” שהיו ההיפוך המוחלט מפריכים. הנכדה שלי לא מוותרת אף פעם על צ’יפס (איזה ילד כן?) והיא תיעבה אותם. כבר בתחילת הארוחה ביקשנו בצלים על הגריל (כנהוג לעתים רבות בשיפודיות) אך נאמר לנו כי לא מגישים בארוחת צהריים. מנהלת המשמרת “סידרה במיוחד” אך חבל, אפילו את זה הגריל מן לא יודע לעשות. גם המאמץ עם סלט ירקות בסיסי (עגבניות ומלפפונים) אך מיושן היה ג’סטה שלא הוסיפה נקודות. המסעדה התמלאה בפראיירים אחרים (רובם עובדים באזור, אנחנו הגענו במיוחד!) והשירות נהיה עוד יותר איטי. בקשות נישנות לכוס מים נוספים עבור אחד הילדים מולאו רק לאחר נידנודים לשלש מלצריות שונות. בסופו של דבר עזבנו ללא קינוח (רק זה היה חסר!) ושברנו כלל - לא השארנו שקל טיפ. גם כך עזבנו בתחושה ששרפנו שם כסף. תודה לאל שלא קילקלנו את הקיבה
אוכל: 1 שירות: 2 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


צביקה - על מסעדת שיפודי ציפורה 02/08/2011


מסעדה הכי טובה שיש
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


אריה - על מסעדת שיפודי ציפורה 25/03/2011


שירות מהיר ואדיב. לפני ההזמנה, מוגש לשולחן שלל סלטים טריים וטעימים. המקום נקי, אם כי רועש מאוד בשעת העומס. אין חדר וי איי פי נ לא מסעדת שף. אך מסעדת זלילה
מהטובות יותר שביקרתי.
שורה תחתונה- לבוא רעבים, בלי פרצוף פלצני של אניני טעם
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה


שירן - על מסעדת שיפודי ציפורה 04/11/2010


לא משנה כמה האוכל יהיה מעולה וכמה העיצוב מדהים, עצם שהשירות היה מגעיל ובחוסר כבוד כלפי הלקוחות לא משתלם להכנס למסעדה.
ביקורת זו פונה לסניף של ראשון לציון.

לעומת זאת , הסניף בבת ים הוא פשוט עולה על כל דירוג..
היחס המדהים , הושבת הלקוחות במענה זריז , האוכל הנהדר והעיצוב המחודש.
אין מילה שתוכל לתאר כמה שהמקום שונה מהסניף שבעיר ראשון לציון.
אוכל: 5 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על שיפודי ציפורה