מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > סטקיית הבוקרים > ביקורות על סטקיית הבוקרים

ביקורות על מסעדת סטקיית הבוקרים

פרטים נוספים

סוג: אמריקאית, בשרים
כתובת:
קדושי יאסי 1, חיפההצג על המפה

יעל - על מסעדת סטקיית הבוקרים 19/11/2016

eyev@walla.com
אתמול אני ובעלי הגענו לחגוג יום נישואים . לא היינו במסעדה כשנתיים וכנראה שכחנו שהאוכל לא ברמה גבוהה.
השירות היה סביר אבל הרעש והצפיפות מזעזעים.
האוכל היה ברמה מביכה . הסטייק היה קשה ויבש, הפלאפל כמנה ראשונה היה בטעמו כאילו הוצא מהקפאה. הנקניקיות ממש לא טעימות. והדובדבן שבקצפת: הקינוח - הזמנו מן מאפינס ללא סוכר ופרווה וכששאלתי את המלצרית איך זה אמרה ״ טעים מאוד". אני כ סוכרתית מעולם לא טעמתי משהו כל כך דוחה .
מיותר לציין שלא נחזור לשם לעולם .
אוכל: 1 שירות: 3 אווירה: 1 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


יעל - על מסעדת סטקיית הבוקרים 18/11/2016

Eyev@walla.com
הלכנו אני ובעלי לחגוג יום נישואין. כבר כשהגענו עד שפינו לנו שולחן גדול ומרווח לקח זמן , וכשהאוכל הגיע הכל היה ממש לא טעים בלשון המעטה. הסטייק היה קשה ולא טעם, גם הפלאפל והקינוח לבסוף הזמנו ללא סוכר ושאלתי את המלצרית איך הוא אמרה שמעולה . אני בתור סוכרתית לא אכלתי קינוח דוחה שכזה. לא נחזור לשם לעולם.
אוכל: 1 שירות: 3 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


דוד נחמן - על מסעדת סטקיית הבוקרים 07/08/2016


ביום רביעי 3.8.16 הזמנתי מקום במסעדה ליום שבת
6.8.13 לשני אורחים. הגעתי למסעדה בשעה היעודה ולא היה מקום. דברתי עם המארחת והנ"ל טענה שהמקום מלא ועלי להמתין. ציינתי בפניה שהזמנתי כבר לפני 4 ימים .הנ"ל בחוצפתה טענה שאם איני מוכן להמתין עלי לעזוב. לא ברור לי למה שלמרות חוצפתה המתנתי. כעבור 10 דקות הגיעו 4 אורחים ומיד הושיבה אותם בשולחן לקול מחאתי. לשאלתי ענתה שנית בחוצפה הם 4 ואתם 2 בלבד. כמובן עזבנו מיד את המקום.
אוכל: 0 שירות: 1 אווירה: 0 עיצוב: 0
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


שלמה אביטל - על מסעדת סטקיית הבוקרים 13/02/2016

shlomi.avital@gmail.com
הביקור הגרוע ביותר במסעדה שהיה לי אי פעם.

הגענו למסעדה וחיכינו במשך חצי שעה שיקחו מאיתנו הזמנה. בשלב מסויים ביקשנו מלצרית ורק בפעם השניה ניגשו אלינו לקחת הזמנה.

הזמנתי סטייק אנטריקוט שהיה קשה לחיתוך, קשה ללעיסה ולא עשוי במידה הנכונה.
כששוחחתי עם אחראית המשמרת גליה, היא טענה שהבעיה אצלי שאני לא יודע לזהות מידות עשיה נכונות.

לבסוף הסכימה להחליף את הסטייק אבל לא הסכימה להוריד אותו מהחשבון למרות שהיה יקר יותר מהמנה שהחלפתי אליה, ועוד בטענה שהיא "יודעת את הסיבה האמיתית" שבגללה החלפתי את הסטייק.

באמת מזועזע לחלוטין מהשירות, מעולם לא קרה לי דבר שכזה בשום מקום.
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


רענן באבאני - על מסעדת סטקיית הבוקרים 25/06/2015


נכון, רוב הציונים פה טובים, ואפילו טובים מאוד- וארצה להציג מצב שונה על המסעדה- ממליץ לא להתעצל, לקרוא ולקחת בחשבון. הגענו למסעדה לאחר שהזמנו מקום. כשהגענו, הסתבר שלא היינו רשומים ברשימת מזמיני המקום, ויצא שחכינו חצי שעה (!). בין לבין המלצרית ניסתה לשכנע אותנו שנשב על הבר ושיפנקו אותנו. לאחר חצי שעה התייאשנו וישבנו על הבר עם הבטחה כי יעבירו אותנו לשולחן בהזדמנות הראשונה. אגב, בזמן ההמתנה קבלנו כל אחד רבע כוס בירה בכוס יין קטנה. אגב2, אותו סיפור היה עם זוג נוסף שהגיע איתנו, וחיכה איתנו. התיישבנו על הבר- פינוק לא היה. לאחר כמה דקות העבירו אותנו לשולחן ומכאן החגיגה המשיכה "להשתפר". המקום נורא רועש, לא מזמין ולא נעים. הזמנו את המנות הראשונות והעיקריות. הוגן לציין שהאוכל היה טעים, אבל: כאילו לא הספיק מה שעברנו, עדיין לא למדו לשים לב ללקוחות, הסתבר ששכחו מנה עיקרית אחת. את העיקרית הראשונה הביאו לשולחן, ולאחר המתנה ארוכה ומייאשת לשניה, קראנו למלצר שהסביר כי קיים בלבול וכי המנה תגיע במהרה. היא אכן הגיעה במהרה- כל כך מהר על שהקבב שהזמנו היה אדום, מדמם וקיבל רק צריבה קלה לחימום (לפחות התחשבו בנו כדי שלא נאכל בשר קר). כמובן שהחזרנו את המנה ואז נזכרו לעשות אותה כמו שצריך- יצא טעים. בין לבין, לאחת המלצריות נפלה כוס בירה על הריצפה, שלא טרחה להרים את כל השברים. אחד המלצרים בעט בטעות שבר גדול על הרגל של זוגתי. באמצע, מלצר הגיע והציע לנו כוס יין כפיצוי-השבנו כי איננו שותים יין. הלך ולא חזר. ספרנו את הסיפור לבעל המקום, שהיה נחמד מאוד, אך הדבר היחיד שעשה הוא להסכים ולהודות "שפספס איתנו", אך לא פיצה בכלום! פשוט לא יאומן. עם "נחמדות" לא מפצים, וזה ממש לא עוזר להרגיש טוב יותר לאחר מקרה שכזה. זו גרידיות וחמדנות לחלוטין. היינו בהלם. אוכל טוב יש במקומות אחרים. אל תתפתו בגלל הביקורות הטובות.
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


קורן חכמון - על מסעדת סטקיית הבוקרים 09/01/2015


סעדנו היום במסעדה בחיפה. אכזבה זה לא מילה. המקום צפוף ברמה לא נעימה, שצריך לבקש מהשולחן אחר לקום שאני רוצה לזוז. אוכל לא איכותי עם טעם של הפחמים ונורא מכלל, בעל בית שלא מוכן לקבל ביקורת כלל והסביר לי שאין לו מנות לא טובות וזה בעיה שלי וזה על חשבוני. אכזבה. מאוד לא מומלץ!!!
אוכל: 2 שירות: 3 אווירה: 2 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


רמי - על מסעדת סטקיית הבוקרים 17/10/2014


הגענו בעקבות המלצה של חבר.
למרות שהמקום היה הומה מצאו לנו מקום מצוין במהירות.
המלצרית הייתה אדיבה ומקצועית.
האוכל הגיע במהירות ובשפע. היה טעים מאוד !
בטוח שנחזור כשנהיה באזור.
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 4 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


מאיר כהן - על מסעדת סטקיית הבוקרים 07/02/2014


הגענו לשם בעקבות הזמנה מראש. נעמדנו עם כל הלקוחות האחרים שהמתינו ...נאמר לנו שעוד מעט תגיע המארחת. הרגשנו כמו עדר פרות באחו. נדחפנו פעם לימין ופעם לשמאל בלי סוף כיוון שזו גם הכניסה וגם המעבר. מיותר לציין שהמארחת לא הגיעה בכלל, מי שהושיב אותנו הייתה המלצרית. כשנכנסנו פנימה חשכו עיניינו. ההגעה לשולחן שלנו הייתה נתיב יסורים - לא ניתן היה לעבור בין השולחנות שסודרו בצפיפות רבה, כדי להגיע לשולחן שלנו היו צריכים 4 לקוחות לקום כדי שיתאפשר לנו לעבובנוסף, למלצרית שנתנה לנ ו שרות לא היה מקום לעבור.
ראוי לציין שהאוכל היה מעולה והמנות היו בגודל סביר.
אוכל: 5 שירות: 4 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


אלינה לי - על מסעדת סטקיית הבוקרים 09/03/2012


אתמול (חג פורים שמח) החלטנו כהרגלינו לאכול במסעדה. התקשרנו 40 דקות לפני ההגעה על מנת לשמור מקום. נאמר לנו יש הרבה מקום - תבואו בלי בעיה, אבל מנסיונינו - תמיד מלא שם, אבל בטלפון התעקשו שאין צורך לשמור שולחן. כאשר הגענו למסעדה כמובן שראינו מסעדה מפוצצת ותור המתנה. בהתחלה לא היה אפילו את מי לשאול מה קורה כאן, אבל כאשר ראינו שאנשים שבאו אחרינו נכנסים בטענה שהזמינו שולחן - מצאנו את בעל הבית לברר את העניין. תגובתו של בעל הבית הייתה - מה אתם רוצים זה חג. כששאלנו "אז למה הבטיחו שיהיה מקום ולא רשמו הזמנה, כאשר התקשרנו להזמין מקום" השיב האדון - אתם באתם לחגוג או לריב. בהמשך השיחה חתך האדון: "אתם לא חייבים להתווכח - אתם יכולים פשוט ללכת מכאן ולאכול במקום אחר". ליחס כזה לא ציפינו ועוד כל זה לעיניי הילדה שלנו.
אוכל: 0 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 0
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים


מרוצה מאוד - על מסעדת סטקיית הבוקרים 31/01/2012


אחד המסעדות הכי טובות שאכלתי בהם בשר הרגשתי שהבשר כל כך מיוחד בטעם ובמראה העשייה שלו היה מיוחד ולא השארתי אפילו ביס טעים מאוד
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 5 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סטקיית הבוקרים