מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > בורקס בכר העגלה > הוסף ביקורות על בורקס בכר העגלה

הוסף ביקורת על מסעדת בורקס בכר העגלה

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת בורקס בכר העגלה בעיר חיפה? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
מסעדת בורקס בכר העגלה מספקת שירות משלוחים. ב
במסעדת בורקס בכר העגלה יש גישה לנכים, ועוד ...
שעות פעילות:
פתוח 24 שעות

חוות דעת על בורקס בכר העגלה

ע"י דורון כבולגרי ואחד שמכיר בורקס המילה היחידה שיש לי לומר על הבורקס הזה היא וואו!!!!! טעם אדיר ברמות למרות שאת החצילים הייתי קצת מתבל יותר אך עדיין רמה גבוהה ביותר וטרי!!!!! ראיתי שהיו אנשים שדיברו על עיצוב ואווירה, והם בעצם מחמיצים את הנקודה. זה נקרא בורקס העגלה כי זה התחיל בשנות החמישים על עגלה ברחוב העצמאות ושאוכלים בורקס אתה לא בא למסעדת פאר אלא לקיו🍩ק שמוכר בורקס מדהים!!! נסו את הלימונדה טעימה ביותר. ראיתי שמישהו נתן כוכב מחמישה וזה די ברור שהוא לא מבין בבורקס אמיתי תורכי והוא אינו מבין את הקונספט. לכו ונסו במיוחד אם אתם יכולים בבוקר מוקדם כי זה יעשה לכם את היום. אפשר גם לקחת הבייתה ולאפות או רק לחמם ורק בתנור . בשום פנים ואופן לא במיקרוגל. השירות אחלה ומסביר פנים , כיף אמיתי!!!! אוכל: מעולה! שירות: מעולה! אווירה: בסדר עיצוב: לא משהו ציון כללי: מעולה!