מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > L28 > הוסף ביקורות על L28

הוסף ביקורת על מסעדת L28

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת L28 בעיר תל אביב? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת L28 יש אופציה צמחונית, בר אלכוהול, יש יין, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על L28

ע"י יורם השף גבריאל יצר תפריט מצומצם ומהודק במובן החיובי של המילה. היינו 4 סועדים והזמנו 4 מנות ראשונות, 3 מנות עיקריות ושני קינוחים. כל המנות היו טעימות מאוד, התאפיינו בשילוב מעניין של מרקמים, ביצירתיות ובצבעוניות מגרה. מנות הקינוח נראו כמו ציור והיו טעימות ביותר. התמחור שפוי והתמורה לכסף יותר מראויה. אחת הארוחות הטובות שאכלנו מזה זמן רב. רגע משובב נפש ארע כשקבוצה גדולה של סועדים/תיירים משבדיה זיכו את השף בתום הארוחה במחיאות כפיים סוערות אשר סחפו ובצדק גם את יתר הנוכחים. אוכל: מעולה! שירות: טוב מאוד אווירה: טוב מאוד עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!