מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > בהדונס > הוסף ביקורות על בהדונס

הוסף ביקורת על מסעדת בהדונס

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת בהדונס בעיר ראשון לציון? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת בהדונס יש מתאים לילדים, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על בהדונס

ע"י יוסי זאת לא חנפנות אבל החומוס של יהודה בבהדונס (סניף רוטשילד 119 ראשל"צ) הוא לא פחות ממעולה. ניתן לשלב עם ביצים, בצל, פטריות וסלט קטן וחמוצים וממש לא צריך שום דבר מעבר לכך. הוא איכותי ונוזלי וממש משביע (אחרי 10 שעות עדיין הייתי שבע למדיי). וגולת הכותרת שהוא לא גורם למיחושי בטן גם לאחר שעות. אני ממליץ לכל אוהב חומוס לנסות בחום את החומוס הזה. אם תתמכרו אליו אתם גם תכירו את יהודה מזרחי, הבעלים, שתמיד שמח לשוחח עם כל ברייה ומתעניין באמת בבן אדם עצמו. יוסי בן-חיים, באר-שבע אוכל: מעולה! שירות: מעולה! אווירה: מעולה! עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!