מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > איטליקה > הוסף ביקורות על איטליקה

הוסף ביקורת על מסעדת איטליקה

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת איטליקה בעיר אילת? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת איטליקה יש פתוח בשבת, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על איטליקה

ע"י עדי אתמול התישבנו במסעדה והזמנו 2 מנות רביולי ברוטב שמנת וספגטי עגבניות, 2 ילדי אשר אכלו את הרביולי לאחר חצי שעה מסיום הארוחה התלוננו על כאבי בטן כשהגענו למלון אחד מילדי קיבל נורופן להקלת הכאבים בשעה 4 לפנות בוקר התחיל הסיוט של חיי 2 ילדי מקאים ומשלשלים ללא הפסקה, כרגע אני נמצא במלון מטפל ב 2 ילדי החולים מארוחת ערב של מסעדה עם חוסר אחריות וכבוד ללקוחותיה במקום להנות מחופשתי , אין בכוונתי ללכת להתלונן, אבל תזהרו כולם שלא תהרס לכם החופשה כמו שקורה לי, חשוב לציין שאני מגיע ממשפחה גדולה מאד של מסעדנים ולא הייתי רושם חוות דעת שלילית במידה ולא הייתי בטוח במה שנאמר, זהירות על ילדכם. אוכל: על הפנים שירות: בסדר אווירה: בסדר עיצוב: בסדר ציון כללי: בסדר