מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > בורגר שופ > הוסף ביקורות על בורגר שופ

הוסף ביקורת על מסעדת בורגר שופ

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת בורגר שופ בעיר ירושלים? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת בורגר שופ יש מסעדה כשרה, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על בורגר שופ

ע"י משה אכלתי שם עם משפחתי. השירות והאוכל שם פשוט תענוג! המוכרים חייכנים ומסבירי פנים בעלי סבלנות אדירה (בנינו רצו כל אחד תוספות שונות וצורות חיתוך שונות של האוכל והמוכרים בחיוך וסבר פנים יפות הקשיבו לכל מילה וניסו לענות על כל רצון שלהם). נהנינו מאוד גם מהאוכל שמוכן בצורה מקצועית ואיכותית! אבל מה שהכי אהבנו היה הטעם! האוכל היה פשוט טעים! בקיצור ממליצים מאוד לבוא לאכול שם! (או לעשות הזמנה לבית) אה לגביי העיצוב.. המקום צבוע כולו בשחור שזה מדכא קצת כשהערנו את זה לבעלים הוא אמר שזה ישתנה בקרוב ואז יהיה קצת יותר כיף לשבת שם :) אז.. בתיאבון! אוכל: מעולה! שירות: מעולה! אווירה: מעולה! עיצוב: בסדר ציון כללי: מעולה!