מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > ג'וזפה > הוסף ביקורות על ג'וזפה

הוסף ביקורת על מסעדת ג'וזפה

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת ג'וזפה בעיר באר שבע? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
שעות פעילות:

חוות דעת על ג'וזפה

ע"י סימה לקחתי בהזמנה במקום מנה של רביולי ועוד מנת פיצה. הפיצה היתה מצויינת והרביולי משום מה לא היה מבושל מספיק ולא אכיל. צלצלתי על מנת להעביר ביקורת (בונה)ולשמחתי דיברתי עם יוסי מנהל המקום ומזמן לא קיבלתי תשובה כל כך חיובית. באתי שוב והזמנתי אותה מנה. יוסי ודור שהבנתי שהם המנהלים פיצו אותי עם חיוך אחב והרגשה מצויינת. למרות שרציתי לשלם (לפחות את הפיצה) לא חייבו אותי ונשלחתי עם אוכל שהפעם היה טעים במיוחד .כל הכבוד!ציון 10. נשוב בכיף לאכול אצלם וגם נמליץ. אוכל: שירות: אווירה: עיצוב: ציון כללי: מעולה!