מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > זואי > הוסף ביקורות על זואי

הוסף ביקורת על בית קפה זואי

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה בבית קפה זואי בעיר רחובות? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על הקפה:
בזואי ניתן לקבל גם אירועים במסעדה.
בבית קפה זואי יש אופציה צמחונית, איזור ללא עישון, איזור עישון, ועוד ...
שעות פעילות:
שבת: פתוח לאירועים בתיאום מראש בלבד.

חוות דעת על זואי

ע"י ח׳סיה ביום שני הגענו 4 בנות לארוחת בוקר .המסעדה היתה ריקה . היה מלצר אחד .כששאלנו למה הכל מתעקב ענה שהבחורה השניה חולה . הזמנו ארוחת בוקר שכללה איקרה סלמון ודג מטיאס . אחרי ציפיה ארוכה הגיעה הארוחה .האיקרא צפה בשמן מה דמראה שהיא מקולקלת מזמן. הסלמון היה יבש בקצוות מה שמראה שסכנה לאכול ממנו .והמטיאס. חחחח אין !!!!! האיקרא לא חזרה .הסלמון לאחר שאמרנו שרק אם יפתחו אריזה חדשה נקבל . וכיוון שהינו רעבות אז אכלנו את הלחם וכשביקשנו נוסף עשהגיע החביתה והריבה חיבו אותנו ב20 שח . כמובן ששילמנו על ארוחה מן הים... לחם נוסף בלי שום התנצלות וטוב שלא הגענו למיון עם הרעלה מדגים מקולקלים . מזל שהחברותה היהתה כיפית אוכל: על הפנים שירות: על הפנים אווירה: בסדר עיצוב: טוב מאוד ציון כללי: בסדר