מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > סליק > הוסף ביקורות על סליק

הוסף ביקורת על מסעדת סליק

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת סליק בעיר חיפה? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת סליק יש אופציה צמחונית, בר אלכוהול, מזגן, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על סליק

ע"י DJ-CHAMELEON הרבה שנים אני מסתובב בין ברים איכותיים ומסעדות במרכז, כזה אני, אוהב מקומות איכותיים ורמה הגבוהה שאני מוצא אותה רק בתל אביב, לא ציפיתי שדווקא בחיפה אקבל חווית בילוי ברמה גבוה כמו אצלנו בתל אביב, האמת שהופתעתי ואפילו אומר שלכמה מקומות יוקרתיים במרכז יש מה ללמוד מהסליק בחיפה, בר מסעדה שלא מביישת לייצג אותנו בכבוד לתיירים שמגיעים לחיפה ולהראות להם שגם בישראל אפשר להרגיש בחו'ל, השילוב של אוכל ברמה גבוהה יחד עם העיצוב המיוחד של המקום ולקינוח די ג'יס מעודכנים בכל ימות השבוע שמרימים את האווירה בשעות המאוחרות של הלילה בדיוק כאשר האלכוהול מתחיל להשפיע. לסיום, כשזה טוב אז אני שמח לפרגן... ממליץ מאוד. אוכל: מעולה! שירות: טוב מאוד אווירה: מעולה! עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!