מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > רוזמרין > הוסף ביקורות על רוזמרין

הוסף ביקורת על מסעדת רוזמרין

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת רוזמרין בעיר ראש העין? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
ברוזמרין ניתן לקבל גם קייטרינג.
במסעדת רוזמרין יש אופציה צמחונית, איזור ללא עישון, חניה חופשית, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על רוזמרין

ע"י ברכה חמוטל בס"ד לאיתן הי"ו וצוות העובדים המקסים שלו, תודה ענקית!!! שאתם עושים הכל בכדי שאנחנו נצא מרוצים כתמיד, על האוכל הטעים ברמות גבוהות הטעם המדויק והכל מוגש נקי ובאסתטיות רבה. בכל שבוע ישנו מבחר גדול של סוגי מאכלים עדות וסגנונות והכל פשוט מושלם, בטעם ביתי ואהוב. חייבת לציין שבתקופה האחרונה הייתי צריכה להגיע בימי חמישי וזכיתי להכיר את איתן והצוות שלו מקרוב ובכל פעם התפעלתי מחדש מהאכפתיות היחס והשירות והכל נעשה באהבה גדולה!!! ולזה קוראים מקצוענים עם נשמה!!! תודה רבה לכם על מקצועיות ובלתי אמצעיות! ושבכל שבת אנחנו נהנים מהסלטים והאוכל המשובח! ומברכים את איתן היקר והצוות הנפלא, תהייה משכורתכם שלמה מן השמים. משפחת כבסה אוכל: מעולה! שירות: מעולה! אווירה: מעולה! עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!