מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > בנדיקט > הוסף ביקורות על בנדיקט

הוסף ביקורת על מסעדת בנדיקט

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת בנדיקט בעיר תל אביב? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת בנדיקט יש איזור ללא עישון, גישה לנכים, ישיבה בחוץ, ועוד ...
שעות פעילות:
א'-ה':24:00-10:00

חוות דעת על בנדיקט

ע"י דניאל אתמול בצהריים, באתי לסניף רוטשילד של "בנדיקט". בהיותי טבעוני, הזמנתי ארוחת שקשוקה-עגבניות ללא-ביצים, עם קפה הפוך גדול עם חלב סויה. השירות היה אדיב, מפנק ומצויין. הזמינוני לשבת על הבר, שמחו מאד לסייע לי, למצוא קומבינציה טבעונית ועלי לציין ולהדגיש כאן: על הגדלת-הקפה - לא לקחו תוספת!! על החלפת החלב הרגיל, בחלב-סויה - לא לקחו תוספת!! על תוספת-לחם - לא לקחו תוספת!! כל זאת, *בניגוד גמור*, אני מדגיש, בניגוד גמור ומוחלט, לכל בית-קפה ומסעדה אחרים, בהם סעדתי עד היום, בכל מקום, בארץ בכלל ובתל-אביב בפרט. הדבר ברור לי לחלוטין: מצאתי את המסעדה הקבועה שלי בתל-אביב. אוכל: מעולה! שירות: מעולה! אווירה: מעולה! עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!