מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > צ'רקסיה > הוסף ביקורות על צ'רקסיה

הוסף ביקורת על מסעדת צ'רקסיה

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת צ'רקסיה בעיר כפר כמא? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
בצ'רקסיה ניתן לקבל גם אירועים במסעדה.
במסעדת צ'רקסיה יש אופציה צמחונית, איזור עישון, ארוחת בוקר, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על צ'רקסיה

ע"י מאור האוכל סביר ביותר. בתור לקוח שמצפה לבוא ולאכול ממטבח אותנטי צ'רקסי, אתה מצפה למשהו מיוחד. כמו שרשום בתפריט שוש קבר ומתאזה. בסופו של דבר מדובר בקרפעלך יבש ובמלאווח עם גבינות צ'רקסיות (ראוי לציין הגבינות טובות). אוסיף לומר שהמסעדה מחייבת אותך לקחת ארוחה עסקית בתוספת סלטים בעלות ממוצעת של 65 ש"ח. אם אינך לוקח ארוחה הינך מחוייב בעלות של 27 ש"ח על סלטים. מגוחך!. ישבנו חמישה אנשים וכל אחד הזמין ארוחה שאיתה אמור היה להגיע 6 סלטים לכל אחד. בפועל הגיעו רק 12 סלטים לכל השולחן. כמו כן המנות החלביות והבשריות לא ברמה גבוהה. שיפודי הקבב והפרגית אינם משביעים ומצומצמים. לסיכום: מדובר במסעדת פועלים, לא שווה הנסיעה הארוכה עד בית כמא (כפר יפיפה), לא ממליץ להגיע למי שמחפש חוויה אותנטית. אוכל: לא משהו שירות: בסדר אווירה: בסדר עיצוב: לא משהו ציון כללי: בסדר