מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > ארומה מרכז ביג אילת > הוסף ביקורות על ארומה מרכז ביג אילת

הוסף ביקורת על בית קפה ארומה מרכז ביג אילת

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה בבית קפה ארומה מרכז ביג אילת בעיר אילת? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על הקפה:

חוות דעת על ארומה מרכז ביג אילת

ע"י רחל יום שישי האחרון לא היו מרכבים מוכנים לסלטים (בשעה 10:00!!!!) מפנה השולחנות גרר את הכיסאות על הפרקט ועשה רעש כל כך לא נעים שאי אפשר לשוחח (מודה יש לי הפרעת קשב וריכוז) אבל בפעם השלישית קמנו והלכנו משם. היום כששאלתי את הקופאית על עוגיות שקדים אם הם מתאמים לחולי סכרת היא לא ידעה והיא ממש לא עובדת חדשה ....ואפילו לא טרחה לברר לי...עצוב,וזה ששתיית האיס דיאט לא היה מוכן (10:20) בחום האילתי הדהים אותי אז הלכתי לטייל עם חברות וכשחזרתי וקניתי ב12:00 טעמו היה תפל וכל הכוס בועיות קצף. אפילו לא החזרתי הכוס כי הרגשתי לא נעים. חבל אני ממש אוהבת את הסניף הזה אבל נראה כאילו כשהמנהל אדם איננו בסניף כלום לא זורם. אוהבת אותכם ומקווה למפגשים טובים יותר בעתיד. אוכל: בסדר שירות: בסדר אווירה: בסדר עיצוב: בסדר ציון כללי: בסדר