מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > דולצ'ה מלודיה > הוסף ביקורות על דולצ'ה מלודיה

הוסף ביקורת על מסעדת דולצ'ה מלודיה

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת דולצ'ה מלודיה בעיר תל אביב? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת דולצ'ה מלודיה יש אופציה צמחונית, איזור ללא עישון, חניה חופשית, ועוד ...
שעות פעילות:
א'-שבת:09:30 עד לקוח אחרון

חוות דעת על דולצ'ה מלודיה

ע"י רג'ול גלידה דולצ'ה מלודי היא הגלידה היחידה שאני אוכל מזה שנים. הכי טובה. נכנסתי היום, 14.12.09 בערב, ושמתי לב שהמוכר לוקח את הגביע וופלה שלי ביד עירומה, ללא כפפה וללא מפית. שאלתי אותו אם הוא בטוח שהוא לא לובש כפפה או משהו, והוא ענה: ''אתה רואה שאני לובש כפפה?'' (!?!), והוסיף: ''אנחנו סטרילים'' (!?!) (מה זה?). המשכתי בקניה, מתוך אהבה גדולה לגלידה הזאת, ומתוך הבנה שאני הולך לאכול רק את הגלידה שלמעלה מהגביע, ואת הגביע וכל הגלידה שבתוכו - אני אזרוק. ואז הוסיף המוכר ואמר: '' וגם מבחינת הטעם, אם הייתי לובש כפפה, היית מרגיש את טעם הכפפה''. אמרתי לו: ''כן. וטעם הזיעה שלך הוא בטוח מהמם''. שילמתי. יצאתי. ליקקתי קצת מאוד מהגלידה למעלה, וזרקתי בגועל נפש את היתר. אוכל: מעולה! שירות: על הפנים אווירה: בסדר עיצוב: לא משהו ציון כללי: בסדר