מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > גלידה אנדרי > הוסף ביקורות על גלידה אנדרי

הוסף ביקורת על מסעדת גלידה אנדרי

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת גלידה אנדרי בעיר יפו? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת גלידה אנדרי יש אופציה צמחונית, גישה לנכים, חניה חופשית, ועוד ...
שעות פעילות:
א'-ש'

חוות דעת על גלידה אנדרי

ע"י גרגמל לטובת שומרי הכשרות מהזן המקל אבל לא חוטא, הגלידה הנמכרת בכדורים בסניף ברשל"צ, נטול התעודה, (ויכול להיות שבשאר הסניפים, לא בדקתי) מיוצרת במפעל טוטו קרמה ברשל"צ, למפעל יש השגחה של הרבנות רשל"צ, נתן לבדוק זאת באתר על ידי חיפוש בגוגל "טוטו קרמה כשרות" וכניסה ללינק של המועצה הדתית ברשל"צ.אין לי מושג לגבי מקום ייצורה של הגלידה האמריקאית. היוגורט הקפוא לפרוזן הוא של שטראוס, נכון ללפני כמה חודשים, לקחתי רק עם פירות ולא עם שוקולדים ומתוקים למיניהם כי אין לי מושג מאיפה הם מגיעים. לא הייתי אוכל וסומך על כשרותם של הדברים המיוחדים בתפריט שאינם גלידה או פרוזן סטנדרטים בלי הוכחה לכשרותם.(היוגורט הרגיל לדברי עובד הסניף לא מגיע ממפעל בעל השגחה) אם זה היה עסק של יהודים שפתוח בשבת ולכן אין לו תעודה לא הייתי קונה בו , אבל לשיטתי זכותם של לא יהודים לעבוד בשבת. המקום נחמד ואסתטי, עובדים חביבים ומסבירי פנים, ענו בסבלנות על השאלות לגבי המפעל, קניתי את הגלידה ואכלנו באוטו כדי לא להטעות אנשים ולגרום להם לחשוב שהמקום כולו כשר. בכל מקרה נהנו מאוד והיה טעים. אוכל: טוב מאוד שירות: מעולה! אווירה: טוב מאוד עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!