מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > לוצ'נה > הוסף ביקורות על לוצ'נה

הוסף ביקורת על מסעדת לוצ'נה

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת לוצ'נה בעיר אשדוד? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
מסעדת לוצ'נה מספקת שירות משלוחים. ב
במסעדת לוצ'נה יש אופציה צמחונית, איזור ללא עישון, בר אלכוהול, ועוד ...
שעות פעילות:
בימי א' ומוצ"ש משלוחים ותפריט מצומצם בישיבה בלבד

חוות דעת על לוצ'נה

ע"י אילנית היי קודם כל האוכל היה מושלם, המנות מעניינות וטעימות מאוד אך לצערנו השירות הרס לנו את סוף הערב .. היינו 10 אנשים וכאשר ביקשנו חשבון שמתי לב שהחשבון היה נמוך מידי יחסית לשולחן שלנו אז ביקשתי שיבדקו זאת ואכן היה טעות וכאשר שוב בדקנו את החשבון שוב היה טעות והם לא חישבו את הקינוחים ושוב החזרתי להם ... היה להם בערך טעות סהכ של 250 שח שהם פספסו אבל לא זאת הייתה הבעיה , הבעיה הייתה כאשר אחת מהבנות אצלנו הלכה יותר מוקדם אז היא הלכה ישירות למלצרית לשלם את החלק שלה . ובחשבון עדיין היה הופיע מה שהיא הזמינה וכאשר אמרנו למלצר שהיא כבר שילמה הם טענו שלא היה ולא נברא .. אציין שהיינו כבר אחרונים במסעדה אז לא עניין אותם לפתור את הבעיה לא בספירת קופה ולא בפתיחת מצלמה כדי לראות שכן היא שילמה , הם פשוט חיכו שנוסיף כסף וייבשו אותנו שם בלי להתייחס אלינו .. כי כמובן לא היה כבר אף אחד במסעדה . וכל זה אחרי שהם פספסו 250 שח בחשבון , פשוט בושה . ולבסוף כאשר הם החליטו לא לוותר החלטנו שהחלק של הבחורה שכבר שילמה ישולם מהטיפ שלהם כך שלא יצא להם טיפ אל אם כן יספרו קופה , כשאמרתי זאת למלצרית היא עוד העזה ללחוש " חוצפנית " , ובגלל זה השירות היה מזעזע !! מדובר על המסעדה באשדוד . אוכל: מעולה! שירות: על הפנים אווירה: מעולה! עיצוב: מעולה! ציון כללי: בסדר