מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > בת יער > הוסף ביקורות על בת יער

הוסף ביקורת על מסעדת בת יער

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת בת יער בעיר עמוקה? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת בת יער יש פתוח בשבת, ועוד ...
שעות פעילות:
*השעות הנ"ל מתייחסות כלפי שעות קבלת הקהל. *מומלץ להזמין מקומות מראש.

חוות דעת על בת יער

ע"י ירדן ביקרנו במסעדה ביולי 2017 שיא הקיץ, את החום בצפון קשה לתאר.! ישר כשהכענו קיבלו את פנינו בצורה יפה עם קנקני מים והסבר קצר על המקום . היינו שולחן של 4 ובמסעדה היו רק עוד 3 שולחנות ככה שהיה נעים ורגוע . המלצרית המליצה לנו על סטייקים מיוחדים לאותו היום כך שיצא שחלקנו סטייק אני ובעלי והוא היה מדהים !! אחלה של המלצה ! המנות פתיחה גם כן היו מאוד טעימות ובכלל ההרגשה הייתה כאילו הגענו למקום מנותק לגמרי! השירים שהתנגענו ברקע, הצמחיה מסביב, החווה, הכל היה מיוחד כאילו הגענו לחול! השירות היה יוצא דופן. המחירים מעט יקרים אך יצאנו כל כך מרוצים כך שהיה שווה כל שקל. אין ספק שעוד נחזור, אולי הפעם בחורף, החום התיש אותנו מידי :) אוכל: מעולה! שירות: מעולה! אווירה: מעולה! עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!