מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > ל'אנטרקוט > הוסף ביקורות על ל'אנטרקוט

הוסף ביקורת על מסעדת ל'אנטרקוט

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת ל'אנטרקוט בעיר תל אביב? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת ל'אנטרקוט יש אופציה צמחונית, איזור ללא עישון, בירה מהחבית, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על ל'אנטרקוט

ע"י אוראל קודם כל אני צריך לחזור על כל מה שאמרתי לפני כן.. זו המסעדה הכי טובה עם שירות טוב, חם ואוהב. כשבעל המסעדה שמע מה שקרה הוא ישר התקשר אליי, התנצל ואמר לי לבא שוב וזו הייתה אי הבנה והוא לא היה במסעדה באותו יום, הוא דיבר ממש יפה, היה חם ואוהב וכלכך קצה שהוריי יצאו מרוצים, הוריי הגיעו שוב ולא הפסיקו לשלוח לי הודעות שהם בחיים לא ראו שירות כזה מופלא, נדיב ומהיר ממסעדה. בעל הבית הוא האדם הכי טוב שהכרתי ורואים עליו שהוא תמיד רוצה שהלקוחות יצאו מרוצים. כלכך שמחתי להכיר אדם כמותו עם לב מזהב. אני ממליץ לכל אדם שרוצה לבקר במסעדה ולהינות בה ברמה הכי גבוהה, שיבקר במעדה זו, כי מבחינתי המסעדה הזו היא מס' 1. אוכל: מעולה! שירות: מעולה! אווירה: מעולה! עיצוב: מעולה! ציון כללי: מעולה!