מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > קפה נטו > הוסף ביקורות על קפה נטו

הוסף ביקורת על מסעדת קפה נטו

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת קפה נטו בעיר חיפה? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת קפה נטו יש גישה לנכים, ועוד ...
שעות פעילות:
א'-ה' 07:30-03:00 בסופי שבוע עד אחרון המבלים

חוות דעת על קפה נטו

ע"י יוד מקום מצוין להעביר את הזמן. בית קפה שכונתי במובן המצוין של המילה. חבל שלא מצוין כאן שיש אינטרנט. מוזר, כי חצי מהיושבים שם מחוברים למחשב שלהם. מקום מצוין לפגישות עבודה. לגבי האוכל? אי אפשר לקבוע. כל טבח מייצר גרסה משלו של המנות. אי אפשר לדעת מראש מה נקבל. מוזר. הבעלים נחמדים. אך רוב הזמן אינם והמלצרים הצעירים מנהלים את העסק. גם זה קצת מוזר. הבעייה העיקרית עם המלצרים היא שגם הם באים לבלות שם. הם יושבים ליד שולחן ונדמה שאתה מפריע לבילוי שלהם אם תצטרך משהו. הם לעיתים ממש מרעישים, דווקא הם. מדי פעם הם מגבירים את ווליום המוסיקה סתם ככה. בקיצור מקום נחמד וביתי עד לכדי חוסר מקצוענות. כמו בבית? כדי שיהיה מצוין ממש, על הבעלים להיות יותר ולהקפיד יותר. כל זה לא מפריע לי לבוא לשם המון. אוכל: בסדר שירות: בסדר אווירה: טוב מאוד עיצוב: בסדר ציון כללי: טוב מאוד