מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > קפה נואר > הוסף ביקורות על קפה נואר

הוסף ביקורת על מסעדת קפה נואר

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת קפה נואר בעיר תל אביב? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת קפה נואר יש אופציה צמחונית, בר אלכוהול, חניה בתשלום , ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על קפה נואר

ע"י רביב הגענו 8 אנשים (5 מבוגרים+ 3 ילדים) לחגוג יומולדת לביתי בת ה-8. המקום היחידי שניתן היה להושיב אותנו היה יחסית צפוף והיה מול המעבר לשירותים. הראשונות היו טעימות, לי קצת הפריע ״שפלטת החריפים״ שהזמנה כחלק מהמנות הראשונות ושכוללת מטבלים חריפים נחמדים לא כוללת לחם שכרוך בתוספת תשלום. העיקריות היו בסדר גם כן, דג הדניס שהוזמן היה מצולחת יפה אך קצת תפל ולא באמת הורגשה בו ״יד השף״. כנ״ל ההמבורגר. בסוף הארוחה הוזמן קינוח טעים וקפה שהגיעה מלוח! מנהל המשמרת הסביר שמכונת הקפה נוקתה באותו היום וזה מקור הטעם. לצערי לא היתה אפשרות לקבל שתיה חמה ונשנשנו את הקינוח המתוק ללא קפה לאיזון… החשבון הגיע - כמובן שלא חוייבנו על הקפה שלא שתינו, לא נעשתה שום ג׳סטה לרגל יום ההולדת או על עוגמת הנפש של סיום הארוחה המבאס… אנחנו לא מחפשים לקבל מתנות אבל אוהבים לקבל תמורה בעד האגרה. במקרה הזה קשה לי לכתוב שזה המצב. אני כמובן שלא אחזור ולא אמליץ. אוכל: בסדר שירות: בסדר אווירה: בסדר עיצוב: בסדר ציון כללי: בסדר