הפתעה דיאטתית בבית קפה צרפתי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

כשדיאטנית כמוני מוצאת בית קפה עם ניחוח צרפתי, שמדגיש דווקא מנות לשומרי משקל, היא מופתעת. השכם והערב אני שומעת תלונות של מטופלים וכאלה שרוצים לרזות על כך שאי אפשר לשלב דיאטה עם בילוי של בוקר בבית קפה. אז הנה דווקא אפשר.

''לה פטי קפה'' , נחבא בתוך פסאג' ברמת השרון והוא פנינה אמיתית של פריז לרגע. דוד, מנהל המקום והרוח החיה מסביר לי במבטא צרפתי מודגש את ההבדל בין bouffet ל – buvette . בעוד שהראשון הוא מקום לאכול או לנשנש הרי שהשני הוא דווקא לתדלוק אספרסו קצר או קפה. דוד מבטיח שב''פטי קפה'' תמצאו את שניהם. הכוונה שלו הייתה ליצור בית קפה עם אוירה פריזאית, קפה קטן ושכונתי שאיננו חלק מרשת גדולה של בתי קפה.


לצד ארוחת בוקר צרפתית עשירה תוכלו למצוא בלה פטי קפה ארוחת בוקר שתעבור בשלום את מבחן הדיאטה. סלט גדול מירקות שונים שנחתכו זה עתה מגיע ראשון לשולחן (במקום הלחם והחמאה שתמיד צצים להם ראשונים כשהבטן ממש מקרקרת ואז אוכלים מהם בלי הכרה). את הסלט מלווה רוטב שתוכלו לשים ממנו רק כף – התחלה מצוינת לשומרי משקל. את הסלט מלוות גבינות טעימות מאוד המכילות רק 5 אחוזי שומן. הן עוברות עיבוד בידים אמונות שהופכות אותן למעדן למרות הדלות הקלורית. גם אם נוסיף מספר פרוסות של בגט מתובל וביצה שמעט שמן המוברש על המחבת לצורך הכנתה , נוכל בהחלט להיות שבעים במחיר קלורי שווה לכל נפש.

את הארוחה ניתן לקנח בקפה שיעשו במיוחד בשבילכם, אם רק תבקשו, מחלב דל שומן וכפית ריבה מצוינת תוצרת בית. כל ארוחת הבוקר ''תעלה'' לכם בסך הכל 300 קלוריות והיא משביעה לשעות ארוכות.


עוד אופציה מצוינת לשומרי הגזרה בפטי קפה היא הסלטים: בשלושה גדלים ובהרכבה אישית.

לה פטי קפה
סוקולוב 52, בפסג רמת השרון
טלפון 03-5497694
057-971598