גם קפה גם שייט באגם


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

בגם קפה החליטו להעניק לכם פסק זמן מהמרתון השגרתי של הבוקר ולאפשר לכם ליהנות מהחיים. בימים א'-ה', בין השעות 08:00-12:30, בכל הזמנת ארוחת בוקר מצוינת מהתפריט, תקבלו גם שייט בספינת האגם. אז קחו לכם את החבר/בן הזוג/הילד ותתפנקו ביום חופש או פשוט לפני העבודה.

בלב פארק רעננה הפסטורלי, בתוך כל הירוק הזה, מול אגם קסום, שוכן בית הקפה גם קפה. בית הקפה מציע אווירה נעימה, שמתאימה במיוחד לכל המשפחה: ההורים נהנים מהמרחב, האוויר, השלווה, הטבע והשקט. הרבה שקט, בעיקר בזכות העובדה שהילדים פשוט מהופנטים מהברווזים, הברבורים והדגים השוחים במימי האגם ונהנים להאכיל אותם. בית הקפה מרווח ומעוצב בצבעים חמים ונעימים ומציע גם פינה אלטרנטיבית עם ספות. המנות בתפריט מגוונות ועשירות ומשלבות שני עולמות קולינאריים: איטלקי וים-תיכוני.

בגם קפה החליטו להעניק לכם פסק זמן מהמרתון השגרתי של הבוקר ולאפשר לכם ליהנות מהחיים. עכשיו גם קפה מציעים לגולשי 2eat מבצע אטרקטיבי במיוחד. בימים א'-ה', בין השעות 08:00-12:30, בכל הזמנת ארוחת בוקר מצוינת מהתפריט, תקבלו גם שייט בספינת האגם. אז קחו לכם את החבר/בן הזוג/הילד ותתפנקו ביום חופש או פשוט לפני העבודה.

ארוחות הבוקר הכלולות במבצע ''ארוחה ושייט'' הן:

ארוחת בוקר ישראלית
חביתה/ צמד ביצי עין/ מקושקשת/ אומלט במילויים שונים, סלט ירקות מתובל, ''מגדל'' גבינה בטעמים, גבינה צפתית, חביתיות בטטה ביוגורט ומשולשי בולגרית. מוגש בליווי לחם הבית וחמאה, מיץ טבעי וקפה.

מחיר הארוחה: 47 ₪

ארוחת בוקר מזרחית
ג'חנון עם ביצה חומה, מוגש עם סלט ירקות, רסק עגבניות טריות, טחינה, סחוג, חצילים, מיץ טבעי וקפה.

מחיר הארוחה: 42 ₪

שקשוקה
צמד ביצי עין ברוטב עגבניות ופלפלים על מצע פוקאצ'ה. מוגש עם סלט ירקות, מיץ טבעי וקפה.

מחיר הארוחה: 48 ₪

* למימוש ההטבה הדפיסו את הקופון מאתר המסעדה
בילוי נעים!

גם קפה
דרך הפארק 10, פארק רעננה, רעננה
טלפון: 09-7722778