12 ביוני, חמישי
23:00, ערוץ 1: ברזיל - קרואטיה
13 ביוני, שישי
19:00, ערוץ 1: מקסיקו - קמרון
22:00, ערוץ 1: ספרד - הולנד
14 ביוני, שבת
01:00, ערוץ 1: צ'ילה - אוסטרליה (הלילה שבין שישי לשבת)
19:00, ערוץ 1: קולומביה - יוון
22:00, ערוץ 1: אורוגוואי - קוסטה ריקה
15 ביוני, ראשון
01:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: אנגליה - איטליה
04:00, ערוץ 1: חוף השנהב - יפן
19:00, ערוץ 1: שווייץ - אקוואדור
22:00, ערוץ 1: צרפת - הונדורס
16 ביוני, שני
01:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: ארגנטינה - בוסניה
19:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: גרמניה - פורטוגל
22:00, ערוץ 1: איראן - ניגריה
17 ביוני, שלישי
01:00, ערוץ 1: גאנה - ארה"ב
19:00, ערוץ 1: בלגיה - אלג'יריה
22:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: ברזיל - מקסיקו
18 ביוני, רביעי
01:00, ערוץ 1: רוסיה - קוריאה הדרומית
19:00, ערוץ 1: אוסטרליה - הולנד
22:00, ערוץ 1: ספרד - צ'ילה
19 ביוני, חמישי
01:00, ערוץ 1: קמרון - קרואטיה
19:00, ערוץ 1: קולומביה - חוף השנהב
22:00, ערוץ 1: אורוגוואי - אנגליה
20 ביוני, שישי
01:00, ערוץ 1: יפן - יוון
19:00, ערוץ 1: איטליה - קוסטה ריקה
22:00, ערוץ 1: שווייץ - צרפת
21 ביוני, שבת
01:00, ערוץ 1: הונדורס - אקוואדור
19:00, ערוץ 1: ארגנטינה - איראן
22:00, ערוץ 1: גרמניה - גאנה
22 ביוני, ראשון
01:00, ערוץ 1: ניגריה - בוסניה
19:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: בלגיה - רוסיה
22:00, ערוץ 1: קוריאה הדרומית - אלג'יריה
23 ביוני, שני
01:00, ערוץ 1: ארה"ב - פורטוגל
19:00, ערוץ 2: אוסטרליה - ספרד
19:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: הולנד - צ'ילה
23:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: קמרון - ברזיל
23:00, ערוץ 2: קרואטיה - מקסיקו
24 ביוני, שלישי
19:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: איטליה - אורוגוואי
19:00, ערוץ 2: קוסטה ריקה - אנגליה
23:00, ערוץ 1: יוון - חוף השנהב
23:00, ערוץ 1: יפן - קולומביה
25 ביוני, רביעי
19:00, ערוץ 1: בוסניה - איראן
19:00, ערוץ 1: ניגריה - ארגנטינה
23:00, ערוץ 1: אקוואדור - צרפת
23:00, ערוץ 1: הונדורס - שווייץ
26 ביוני, חמישי
19:00, ערוץ 1: ארה"ב - גרמניה
19:00, ערוץ 1: פורטוגל - גאנה
23:00, ערוץ 1: אלג'יריה - רוסיה
23:00, ערוץ 1: קוריאה הדרומית - בלגיה
שמינית הגמר
28 ביוני, שבת
19:00, ערוץ 1: ראש בית א' - סגנית בית ב' (משחק 1)
23:00, ערוץ 1: ראש בית ג' - סגנית בית ד' (2)
29 ביוני, ראשון
19:00, ערוץ 1: ראש בית ב' - סגנית בית א' (3)
23:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: ראש בית ד' - סגנית בית ג' (4)
30 ביוני, שני
19:00, ערוץ 1: ראש בית ה' - סגנית בית ו' (5)
23:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: ראש בית ז' - סגנית בית ח' (6)
1 ביולי, שלישי
19:00, ערוץ 1: ראש בית ו' - סגנית בית ה' (7)
23:00, ערוץ 2 ו-5ספורט HD: ראש בית ח' - סגנית בית ז' (8)
רבע הגמר
4 ביולי, שישי
19:00, ערוץ 1: מנצחת משחק 5 - מנצחת משחק 6
23:00, ערוץ 1: מנצחת 1 - מנצחת 2
5 ביולי, שבת
19:00, ערוץ 1: מנצחת 7 - מנצחת 8
23:00, ערוץ 1: מנצחת 3 - מנצחת 4
חצי הגמר
8 ביולי, שלישי
23:00, ערוץ 1: מנצחת 1/2 - מנצחת 5/6
9 ביולי, רביעי
23:00, ערוץ 1: מנצחת3/4 - מנצחת 7/8
12 ביולי, שבת
23:00, ערוץ 1: המשחק על המקום השלישי
הגמר
13 ביולי, ראשון
22:00, ערוץ 1