/maxbrennern/about_gal.aspx
2eat.co.il - מקס ברנר נתניה - כתבו עלינו דלג לתוכן המרכזי

כתבו עלינו

מבחן השוקו הגדול / ידיעות אחרונות

קררר ורטוב? אין כמו שוקו תם כדי להקל על ההתמודדות עם החורף הסוער, ואם אפשר גם קצת קצפת למעלה, אז זה בכלל יהיה מצוין. קבוצת הטעימה שלנו, שכוללת 50 איש, מבוגרים וילדים, יצאה לחפש את השוקו הכי טעים בישראל.  אז באילו רשתות מומלץ להזמין שוקו ובאילו קצת פחות? התוצאות לפניכם

נדמה שאין יותר מתאים משוקו חם לימים הסוערים שעוברים עלינו. 
בשבועות האחרונים פשטה קבוצת הטועמים שלנו על רשתות הקפה הגדולות. 
הקבוצה שמונה 50 איש בגילים שונים, בעיקר משפחות וילדים, אך גם סטודנטים, חיילים ובני נוער, ערכה מבחן טעימה נרחב של שוקו חם על גרסאותיו השונות. הופתענו מהמגוון הרחב ומהסוגים הרבים והמאתגרים בחלקם של משקאות השוקו. הטועמים שלנו בחנו את מרבית סוגי השוקו שנמכרים ברשתות. הציון שניתן לכל רשת מתבסס על ממוצע הציונים. מפאת שיקולי מקום בחרנו לפרט למטה רק חלק מהמשקאות שנדגמו. ראוי לציין כי את המגוון הכי מכובד מצאנו ברשת מקם ברנר, שהיא ללא ספק המנצחת הגדולה של המדגם מבחינת הטעם והיצירתיות. המחירים גם הם בהתאם, החל מ־19 שקל ועד 23 שקל. למי שאוהב את השוקו שלו בטייקאוויי, הרי שרשת קופי סטיישן מציעה מגוון מעניין ובמחיר שפוי יותר.

מצטיינים בטעם וגם במראה

מקם ברנר: המנצחים הגדולים של מבחן הטעימה. הבוחנים שלנו התלהבו במיוחד ממשקה שוקולד הקצפת השוויצרי.  השוקו הזה מבוסס על חלב מוקצף עם שוקולד מומס ומעוטר בקצפת וכדורי ופל. 
המחיר אמנם מעט יקר, 21 שקל, אבל בהחלט מוצדק. מדובר בשוקו פשוט טעים, וגם המראה שובה.
הילדים וגם המבוגיים אהבו מאוד.

עוד ראוי לציון במקס ברנר השוקו פופס, שמורכב מחלב מוקצף בשילוב כדורי שוקולד זעירים שנותנים טוויסט מתקתק ומעודן. מבחינת הטעם יש לנו רק מחמאות, הורדנו כמה נקודות בגלל המחיר 23 שקל.

ארומה ישראל: הבוחנים נתנו ציון גבוה במיוחד לשוקו שמוגש עם פרלינים בתחתית (שוקולד שנמס לו לאיטו) ובזיק של קקאו מעל. גם ההגשה עם קצף החלב המוקפד תרמה נקודות. המחיר גם הוא סביר: 16 שקל.

קפה גרג: טריקולד, חלב חם עם שלושה סוגי שוקולד: חלב, מריר ולבן. פשוט וטעים, דורג גבוה על ידי רוב הבוחנים. המחיר: 16 שקל לכוס קטנה, 21 לכוס גדולה.

קפה לנדוור: שוקו חם על בסיס חלב חם מוקצף בתוספת פרלינים של שוקולד במגוון טעמים לבחירה. 
לאחר הערבוב, הפרלינים מתמזגים עם החלב והקצף ויוצרים מרקם עשיר וטעים. 
המחיר: 16 שקל. אגב, הופתענו לשמוע את המלצרית בסניף בקניון כפר סבא מציעה לנו אלטרנטיבה של שוקו על בסיס אבקה, כי זה מהשילדים אוהבים בדרך כלל. למרות המבטים המופתעים מצר המבוגרים, כמה מהילדים קפצו על האופציה בהתלהבות. חבל רק שדרשו מאיתנו את אותו המחיר.

טעימים

קפה נטו: שוקו עם טוויסט, יותר מוקה ופחות שוקו, בתוספת אגוזים, ושוקולד של ממש שנמס בכוס. 
טעים מאוד. המחיר: 20 שקל. גם שוקו הבית זכה לציון גבוה: הוא מוגש בצורה יפה, הקצפת מרשימה ועוברת את מבחן הכפית בהצלחה גדולה. פשוט וטעים. מחיר: 16 שקל.

ארקפה: שוקו על בסים חלב חם עם פרלינים ושוקולד חלב בלגי, מוגש עם קצף ואבקת קקאו הולנדית מרירה מעל. זכה בציון גבוה אצל בוחנים רבים.

המיוחדים

ברשת קופי סטיישן: מציעים שוקו נוגט, טעם מעניין שלא נתקלנו בו במקומות אחרים.
שווה לנסות רק בגלל הייחוד. המחיר: 15 שקל.

במקס ברנר אפשר למצוא בתפריט שוקולד מרשמלו אמריקאי, שמורכב מגנש שוקולד, חלב מוקצף עם מיני מרשמלו. מחיר: 211 שקל בכוס חיבוקי. למרות שילוב כל המרכיבים, הטעם מעודן.

בקפה גרג מוכרים שוקולטה סמיכה שהזכיר למבוגרים בפאנל את מעדן הדני של פעם, רק מחומם. 
אהבנו מאוד וזללנו עם כפית. מחירים: 16-21 שקל, תלוי בגודל הכוס.

סבירים

אילנ'ס: שוקו על בסיס חלב מלא עם פרלינים ואבקת קקאו. חוות הדעת: סמיך מאוד בעת הערבוב, הטעם כבד מדי. מחיר: 16 שקללכוסגדולה.

קופיקס: שוקו קלאסי חם למי שלא מחפש טעם יצירתי, וכמובן למי שמתאים לו לשלם רק חמישה שקלים.
מי שעדיף טעמים מיוחדים יותר זה לא המקום עבורו.

קפה קפה: הבוחנים שלנו מצאו הבדלים גדולים בטעמים ובאיכויות של משקאות השוקו השונים בתפריט. 
כך למשל, משקה ה״דואט שוקולד״ זכה לציון גבוה, אבל לצידו היו גם נפילות מביכות. לכן הציון הממוצע הוא רק סביר. נפתח עם החיובי: דואט שוקולד, שוקו המורכב משילוב של שוקולדים לבחירה, על בסיס חלב חם בתוספת אבקת קקאו. טעים מאוד, אבל גם מתוק מאוד. רוב הבוחנים לא הצליחו לסיים את הכוס. המחיר: 19 שקלים. שני משקאות אחרים שנדגמו זכו לציונים נמוכים במיוחד. שוקו על בסיס חלב חם, משולב עם מקופלת שנמסה בתוך הכוס, נמצא מתוק מאוד. בוחנים רבים נטשו אותו אחרי לגימה או שתיים. גם השוקו הרגיל שהגישו לנו היה דליל מדי בטעם.

כתבו עלינו

כתובת:
גיבורי ישראל 17 , נתניה.
טלפון: 053-7932989
אי-מייל: office@maxbrenner.co.il
שעות פתיחה:
יום א' - יום ד' 00:30 - 09:00
יום ה' 01:00 - 09:00
יום ו' 02:30 - 08:00
שבת 01:00 - 09:00

צפה בהמלצות על מקס ברנר נתניההוסף המלצות על מקס ברנר נתניה

חיבור לאינטרנט (WiFi)גישה לנכיםאיזור ללא עישוןאופציה צמחוניתמתאים לילדיםישיבה בחוץבר אלכוהולחניה חופשיתמקום רומנטיפתוח בשבת

מסעדות