דלג לתוכן המרכזי

בית הצייד Hunter house

מסעדת השף האנטר האוס  Hunter house (בית הצייד), החדשה של השף באשיר סלימאן מכפר ג'יש (גוש חלב), מביאה לכפר קונספט וניחוח של בית ציידים אמריקאי, ומציעה מגוון נתחי בשר משובחים מיושנים מעגלות, אשר נצלים על אש גלויה באסכלה, ומול עיני הסועדים על גריל עצים הולנדי מיוחד הממוקם במרכז המסעדה. 

כשמגיעים לכפר מחפשים תמיד את המסעדה שתגיש את החומוס הכי טוב, או את הארוחה המזרחית עם מגוון הסלטים הערבים המיוחדים. מסעדת השף האנטר האוס, (Hunter house), בית הצייד, בכניסה לכפר ג'יש (גוש חלב), יוצאת דופן בנוף המסעדות הללו בכפר, והיא מביאה חוויה קרניבורית לחובבי הבשר, ובעיקר אווירה קסומה של בית ציידים אמיתי. ההיצע הקולינרי מתבסס על טהרת נתחי בשרים גדולים משובחים שמגיעים מעגלות, שמטופלים באהבה על ידי השף והבעלים באשיר סלימאן שלו 17 שנות ניסיון בתחום המסעדנות, בוגר סוג 5 בטבחות בהולידיי אין טבריה, ומרצה ללימודי טבחות בעמל הישגים.  

מלבד בשרים משובחים מגישים כאן גם אווירה קסומה ולא שגרתית  של בית ציידים כפרי שכאילו נלקח מאגדה אמריקאית ישנה. המסעדה שוכנת במבנה אבן עתיק בכניסה לכפר, תקרת עץ טבעי, כסאות ענקיים מעץ טבעי, את הקירות מעטרים חפצים שונים של צייד אמיתי כמו: ראש של צבי, רובים, כובע צייד, משקפת , מצלמה, עורות, תיק ציידים, ואלמנטים נוספים. על השולחנות מונחות קערות של בוטני אדמה טבעיים שהסועדים מוזמנים להשליך את קליפתם לרצפה, כשהאגדה מספרת שהפעולה הזו הביאה מזל לאנשים. במרפסת המסעדה רחבת הידיים ייסובו הסועדים סביב עץ זית עתיק יומין ויצפו בנתחים שיעושנו במעשנה. 

 


כתובת:
בכניסה לכפר ג'יש, ליד בניין המועצה, גוש חלב.
טלפון: 053-9388003
שעות פתיחה:
יום א' - שבת 23:00 - 12:00

צפה בהמלצות על בית הציידהוסף המלצות על בית הצייד

אופציה צמחוניתבירה מהחביתמזגןמתאים לילדים

כתובת: בכניסה לכפר ג'יש, ליד בניין המועצה, גוש חלב. טלפון: 053-9388003 שעות פתיחה: יום א' - שבת 23:00 - 12:00