מרי & חואנה - מנצחים את הסטיגמה

אמסטרדם נוסדה ככפר דייגים במאה ה12 הם חרתו על דגלם את המילים אומץ נחישות ורחמים. ברבות הימים שלושת המילים האלה הפכו להיות סמל ה××× שכל כך מוכר למיליוני התיירים שמבלים בה. אמסטרדם היא אחת מערי התיירות המובילות באירופה. היום סמל ה××× הפך לסמל של רובע החלונות האדומים בה הזנות הסמים וההימורים חוקיים לגמרי.
בשנות השבעים החל גל הקוקאין לפשוט באמסטרדם  ובעקבותיו אחוזי הפשיעה שעלו ושגשגו הממשלה שניסתה להלחם בזה ללא הצלחה קיבלה החלטה אמיצה ועיגנה בחוק את הסמים הקלים וזה פשוט עבד. גל  הפשיעה דעך ועובדה נוספת מעניינת היא שברגע שהמריחואנה הפכה לחוקית זה הפסיק לעניין את התושבים (היום תושבי אמסטרדם כמעט ולא צורכים גראס התיירים כן).

בעקבות השינוי בחוק לצד מסעדות בתי קפה ובארים החלו לצוץ הקופי שופס' ברחבי אמסטרדם והחלו לשגשג ולפרוח. החלוץ שבהם היה בולדוג ובעקבותיו באו שלוש מאות נוספים הפזורים ברחבי אמסטרדם כמו פטריות אחרי הגשם (פטריות מאכל או פטריות הזיה זה כבר אתם תחליטו).
מעבר לזנות סמים והימורים יש לעיר הזו הרבה מה להציע אמסטרדם היא עיר מדהימה עשירה בתרבות,היסטוריה מעניינת, ארכיטקטורה מופלאה ושקט נפשי.
בשעה 17:00 צובאים וצובעים את הברים התושבים שסיימו יום עבודה ורוצים ליצור מעבר חלק בין סיום ההעבודה לבין ההגעה הביתה.
מנטליות מבורכת הלוואי עלינו...

זו הסיבה שפתחתנו את מרי וחואנה, הקופי שופ הראשון בישראל, לתת לכם לטעום מן החוויה, לתת לחושים שלכם חגיגה של טעמים, צלילים, ריחות וצבעים.

מרי וחואנה הינה טאפאס בר הממוקם בנחלת יצחק ומציע תפריט של השף רוברט קלוגר. בנוסף, מתמחים בהכנת קוקטיילים וקינוחים ייחודיים. 


אמסטרדם בישראל תרגישו בבית!


כתובת:
נחלת יצחק 1 , תל אביב.
טלפון: 053-7934286
שעות פתיחה:
יום א' - יום ה' 18:00 - אחרון הלקוחות
יום ו' - שבת 21:00 - אחרון הלקוחות

צפה בהמלצות על מרי וחואנההוסף המלצות על מרי וחואנה

אופציה צמחוניתבירה מהחביתבר אלכוהוליש ייןמזגןמתאים לדייט

כתובת: נחלת יצחק 1, תל אביב. טלפון: 053-7934286. שעות פעילות: ראשון עד חמישי מ-18:00 ועד אחרון הלקוחות, שישי ושבת מ-21:00.