אל גאוצ'ו אילת

אל גאוצ'ו: בית ארגנטינאי בדרום הארץ, צולים בשבילכם בשר משובח כבר משנת 1985.

החלל הגדול של מסעדת אל גאוצ'ו באילת מכיל כארבע מאות מקומות ישיבה לאוהבי אוכל ארגנטינאי, והוא כולל חדרים פרטיים לחגיגות מיוחדות וחדר יין מיועד עם מגוון משקאות עשיר שמלווה את הארוחה. העיצוב של אל גאוצ'ו, בהשראת בתים ארגנטינאיים כפריים, מתאפיין בשימוש בעץ ובאבני שמוט, וברקע הארוחה מתנגנת מוסיקה דרום אמריקאית שקטה ורומנטית.

ומה בתפריט? כמובן, בשרים משובחים, ממיטב המסורת הארגנטינאית. צמד הגרילמנים הוותיקים של אל גאוצ'ו, האחד עובד מאחורי הגריל כבר 20 שנים והשני 13, הם מהמקצוענים והטובים בארץ. יחד הם אחראים על תהליך ההכנה המוקפד של הבשר: מרגע החיתוך דרך היישון, הצלייה וההסרה מן הגריל ועד ההנחה על הצלחת. לא מומלץ לעזוב את המסעדה לפני שתטעמו אנטרקוט אורגאווי, שהוא נתח איכותי ביותר של בקר האנגוס, שגדל בשיטת הפיד לוט, וגם את צלעות העגל הצעיר, שהן רכות ועסיסיות.
 
לא על הבשר לבדו. הקונדיטורית של אל גאוצ'ו היא דנה שחר קוניאבסקי, והיא מכינה במקום את כל הקינוחים שמוצעים בתפריט המסעדה. תחת ידיה יוצאים הסורבטים והגלידות הטובים ביותר, שאותם היא מקפידה להתאים לפירות העונה. קינוחים נוספים שהיא אוהבת להכין הם קרפ ארגנטינאי עם ריבת חלב, אלפחורס ענק, פאבלובה ריבת חלב, סופלה שלושה שוקולדים (שהיא אופה רק ברגע ההזמנה) ועוד אחרים וטובים.

סניף אל גאוצ'ו באילת מזמין אתכם לחוויית אירוח ארגנטינאית אולטימטיבית.

עוד באל גאוצ'ו: אירועים פרטיים הכוללים עד 80 מוזמנים, בשילוב עם תפריט אירועים מיוחד. וגם: תפריט מיוחד לילדים.

מסעדת אל גאוצ'ו מתחשבת בצרכיהם המיוחדים של נכים.


כתובת:
דרך הערבה ת.ד. 5031, אילת.
טלפון: 053-8094845
פקס: 08-6330336
שעות פתיחה:
יום א' - שבת 23:00 - 12:00

קופון לאל גאוצ'ו אילתצפה בהמלצות על אל גאוצ'ו אילתהוסף המלצות על אל גאוצ'ו אילת

מתאים לילדיםמזגןבר אלכוהוליש ייןבירה מהחביתחניה חופשיתפתוח בשבת

כתבו עלינו:
סוכות ירושלמי
פורים במסעדות
מסעדת בשרים באילת

מסעדות