מיה בן אפריים-קליין
חברת Food coaching
ייעוץ אישי
שינויים בהרגלי הזלילה
הרצאות וסדנאות תזונה
מתכונים
תפריט בריאות למסעדות
מן העיתונות
ברושור
מאמרים ומחקרים
גלריה
צור קשר
דיאטה, תזונה, תזונאית, משקל, מיה בן אפריים דיאטה, תזונה, תזונאית, משקל, מיה בן אפריים

דיאטה, תזונה, תזונאית, משקל, מיה בן אפריים


מיה בן אפריים-קליין
דיאטנית קלינית (Bsc)


בת 30, נשואה לאייל קליין, איש עסקים.
מיה סיימה תואר ראשון Bsc בתור דיאטנית קלינית בשנת 2003 מהפקולטה למדעים אוניברסיטת London Metropolitan בצפון לונדון, אנגליה.
עם עבר מיוחד במינו בתחום המזון, מרצה כיום מיה ומטפלת בהשמנת יתר, ירידה במשקל, הפרעות אכילה, תזונת ספורטאים, תזונה לנשים בהריון, נשים לאחר לידה, תזונת ילדים ותזונה לסובלים מבעיות בריאות כגון יתר לחץ דם, כולסטרול, סכרת, אלרגיות, הפרעות קשב וריכוז ועוד.
מיה מייעצת, מאמנת ובונה תפריטים בכל הנוגע לשינויים מאוזנים בהרגלי אכילה, סגנון בישול ואורחות חיים תוך מתן דגש על מסגרת אישית במיוחד.
מיה עברה את הכשרתה בבית חולים Kingston ,Swansea, במסגרת (NHS (national health service במחלקות פנימית, גריאטרית, כירורגית וטיפלה בחולים הסובלים מחוסר איזון מטאבולי, בעיות כבד ובמרפאות פרטיות לנשים בהריון, ילדים, חולי סכרת וייתר שומנים בדם.
את הרעיון ליישם את שיטת ה- Food Coaching אצל כל אדם, הגתה מיה במהלך עבודתה עם מטופלים בבתי חולים באנגליה, בעבודה עם מתאמנים במועדוני כושר ובניהול מסעדות, מהגדולות בארץ ובעולם.
התאמת הרגלי אכילה לסגנון החיים באופן מאוזן ואישי, מביאה לתוצאות שאף דיאטה המבוססת על תפריטים סטנדרטים, לא הביאה עד היום.
התמיכה יוצאת הדופן שמקבלים לקוחות חברת Food Coaching, במיוחד לקוחות עם רצון ומוטיבציה, באמצעות פגישות אישיות בקליניקה ומחוצה לה, בטלפונים ובמיילים - מסייעת להם לאכול נכון, בריא ומאוזן גם בבית, גם בעבודה, לפני פעילות גופנית, במהלכה ואחריה.
בכל פגישה, שיחה או התקשרות מוצאים ביחד עם מיה את האיזון הנכון והבריא לפי העדפות התזונה של כל אחד ומשפרים את ההנאה האישית מאכילה ומכל תחומי החיים עליהם יש לתזונה השפעה חשובה.
הייחודיות בשיטתה?
מעבר לידע התזונתי... היחס האישי המיוחד, הפרטני, השיחות, הפגישות ושיתוף הפעולה.

לפרטים נוספים:
דיאטנית, מיה בן אפריים
טלפון: 03-7419624 או פקס: 03-7419623
דואר אלקטרוניכל הזכויות שמורות מסעדת