הצעות לבילויים בחנוכה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

    זה הזמן להתחיל לשבץ ביומן פעילויות לשמונת ימי חופשת החנוכה: סדנת סופגניות, ביקור בבית קפה לילדים, סדנא להכנת נרות, וזה לא הכול. פרויקט חנוכה מדליק במיוחד

פעילויות חנוכה עם ילדים

בית קפה לילדים וסדנת קישוט סופגניות
במסגרת מיזם חנוכה מקורי וניסיוני פותחת רשת חנויות ''ילדותי'' בית קפה לילדים בקניון רמת אביב, שיפעל החל מנר ראשון של חנוכה ועד נר שמיני (כולל). בית הקפה ימוקם ברחבה המרכזית ויעוצב כבית קפה לילדים עם כיסאות ושולחנות המתאימים גם לילדים קטנים. גדולים יותר יוכלו לשבת על כסאות בר. צוות של מלצרים בני נוער ישרת את הילדים שיוכלו לבחור מנות מתוך תפריט ילדות חלומי: שוקו, מיץ פטל, בראוניז ללא אגוזים, קרמבו, עוגיות על מקל וסופגניות קטנות ממולאות בריבה או בשוקולד. המחירים, מבטיחים המארגנים, יהיו סמליים.
ובנוסף, ליד בית הקפה תתקיים סדנת קישוט של עוגיות וסופגניות בה יוכלו הילדים לקשט בעצמם ולעצמם את העוגיות והסופגניות בסוכר ובקרם.
26.12 עד ה-2.1 (כולל), כל יום בין 10:00 ל-20:00.
ההשתתפות בסדנא כרוכה בתשלום של 10 שקלים.

ללקק את האצבעות, סדנת אפייה לילדים במלון אמריקן קולוני בירושלים
במסגרת ימי כיף ופעילות לילדים שמארגנים במלון אמריקן קולוני ירושלים, בחנוכה, תתקיים ביום שישי, ה-23.12, סדנת אפייה לילדים פתוחה לקהל הרחב, ללא תשלום. המשתתפים הצעירים יוכלו להכין בסדנא עוגות ועוגיות, ימציאו מתכונים וכמובן, יוכלו לזלול את הדייסה שבישלו בעצמם.
הסדנא בהנחיה מקצועית (וללא תשלום) מיועדת לבני 6 עד 12 ותתקיים בין 14:30 ל-17:00.
לתיאום מראש, 02-6279777.

סדנא ליצירת נרות בגליל
חברת הנרות Kassal מציעה טיול ייחודי בחופשת חנוכה, המשלב סדנאות ליצירת נרות בחנות המפעל הריחני ביותר בארץ, מסלול בנחל ציפורי וביקור במחלבה מקומית וביקב.
בסדנת יצירת הנרות בחנות המפעל יכולים להשתתף ילדים מגיל שלוש, שיקבלו הסבר על הכנת נרות מדונג דבורים וערכת יצירה באמצעותה יוכלו ליצור את הנרות בעצמם, (מחירי הערכות 20-25 שקל).
הסדנאות יתקיימו במשך כל ימי חופשת חנוכה, החל מה-23.12.
מרכז זרזיר, ליד צומת המוביל, 04-9535512.
פעילות עבור קבוצות יש לתאם מראש.