בהרצליה על הים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

המקום – מועדון אפולוניה בהרצליה על הים,
ההרכב – 4 בנות שמאסו בישיבה בבית מול התכניות שופעות הסקס בטלוויזיה, והחליטו לקחת את העניינים לידיים ולבצע.
היום – יום חמישי, לאחר שבוע עבודה בלי יום, בלי לילה
( ולאחת מאיתנו אפילו בלי קול ).
מדובר בבר-דיסקוטק בנוי מעץ, המשתרע על שטח גדול תחת כיפת השמיים במרחק של מטר מחוף הים. אם ממש רוצים ניתן לטבול את הרגליים במים הקפואים. ניתן להגיע קרוב קרוב אליו עם רכב (או ג'יפ)... הדרך לחניון הקרוב היא כאמור, על חול ים.

המקום לא קיים זמן רב, והכניסה אליו היא בתשלום ( 50 ש''ח כולל חיוך ומשקה קפוא אלכוהולי )
הקהל מורכב מגילאי 20-30, והאווירה הסוערת של המקום מורגשת כבר מנקודת התצפית במעלה המדרגות המובילות פנימה. חשוך, רועש ,רווי בנות, בנים ומה שמחבר ביניהם אלכוהול... ובכמויות.

המוזיקה נעה בין פופ רך בתחילת הערב, מוזיקה שחורה ורוק, עד לדאנס-טראנס-טכנו ודומיהם בשעות היותר קטנות של הלילה. הווליום גבוה מאוד, ודי קשה לנהל שיחה, גם באזור השירותים המשותפים – מקום המפגש הפופולארי ביותר במקום.

הבר מעוטר בדקורציה אותנטית של צדפים במיני גדלים וסוגים. יש מפלס ריקודים , ומרפסת עליונה עליה ממוקמת עמדת הדי ג'י, וממנה ניתן להשקיף מרחוק על המטרות הנעות.
תפריט הבר מתאפיין ב''משקאות דיסקוטקים'' כך שהתזונה העיקרית שלי אותו הערב התבססה על תרכובות שונות של אלכוהול במחירים הנעים בין – 20-40 ש''ח לבירות, וודקות ודומיהן.... ( למרות שמשלב מסוים של שכרות, כבר התחלתי לקחת משקאות מאחרים.. זה יותר זול ).
אחרי הריקודים, השתייה והבלגן, הגיע החלק המעניין בביקור בברים - השירותים.
2 חדרי שירותים משותפים לבנים ובנות. עמידה על קצות האצבעות מבחוץ יכולה להעלים את האינטימיות במעשה בשניה, בייחוד כשמלווים אותך מכל עבר זעקותיהם של אלו שהאלכוהול החל לתת בהם אותותיו, ומאיצים בך לצאת מהר ככל האפשר. ביציאה כמובן ממתינים האורבים לטרף.
מאיפה את ? מה עניינים ? חם,הא ? ועוד כהנא וכהנא שורות פתיחה... נתעלם.
פה בדיוק הגיע השלב לעשות ספירת מלאי – הראשונה כבר איבדה איתנו קשר ונסחפה לה עם אחר, השנייה ממשיכה להזרים משקאות מהבר תוך ניסיון נואש לשכוח את השבוע שעבר, השלישית עוד רגע נרדמת. ואני? אני מה אכפת לי? אני שיכורה...
אז היה טוב בסך הכל. המקום התמלא בסביבות השעה 1:00 , הרבה מוזיקה, צעירים ואלכוהול וכל זה עם נוף לים.
יצאנו, רקדנו, שתינו, פלירטטנו, ועכשיו אנחנו שתויות, שמחות , טובות לב ו.....רעבות. ככה זה בנות.
אז ב- 4:30 בבוקר הלכנו לאכול פיצה.... וממחר כנראה נתחיל דיאטה.