פאשה

פאשה

הזמנת מקום

בתורכית, משמעות השם פאשה היא תואר של כבוד, וגם מסעדת פאשה מכבדת את המסורת והמסורת מכבדת אותה. פאשה משמרת את השורשים התורכיים של קהילה קטנה שעלתה ארצה מתורכיה, באמצעות הגשת מאכלים תורכיים-אותנטיים שהמתכונים להכנתם הועברו מדור לדור בין בני אותה הקהילה היהודית ששכנה למרגלות הרי האורפה שבגבול הדרום-מזרחי של תורכיה, שם גם היא הושפעה מהמטבח הסורי-חלאבי.

 בין המאכלים המוצעים בתפריט של פאשה תוכלו למצוא מנות מעניינות כמו סלט שקדים וכוסברה; לחמה ג'ון; קובה אורפלי; קובה בשר ברוטב עגבניות, שום ונענע; פאשה בטינג'אן; קציצות כרישה; סוגו'ק; טטבילה; קבב תורכי מהטאבון; אורפה קבב; ולקינוח – מלאבי ברוטב פטל.

 את מרכזה של מסעדת פאשה מקשט טאבון גדול, שבו מוכנות מיטב המנות בתפריט. ריח התבלינים התורכיים עולה ברחבי המסעדה ומחוצה לה, וניחוחות של אשכולות סומק ומארד תורכי מעטרים את האוויר.

 העיצוב של פאשה הוא, כמובן, בסגנון תורכי וכולל קשתות מקומרות, נישות מעוצבות, שולחנות גבוהים ובר משקאות עשיר.

 בימי חול, בשעות 12:00-17:00, מגישה מסעדת פאשה ארוחות עסקיות. בערב, מלבד תפריט הערב הרגיל, מוצע בפאשה תפריט טאפאס תורכי – שהוא למעשה ארוחת טעימות שמאפשרת לאורחים חדשים לטעום כמה שיותר מאכלים מהמטבח התורכי.

 פאשה ממוקמת בלב תל אביב, העיר שמאחדת מגוון עדות כה רב.

 ניפגש ברחוב הארבעה


כתובת:
הארבעה 8 , תל אביב.
טלפון: 053-8094363
הזמנת מקום

שעות פתיחה:
יום א' - יום ה' 12:00 - אחרון הלקוחות

ביום שישי יריד אוכל מוכן בלבד בין השעות 08:00-14:30

קופון לפאשהצפה בהמלצות על פאשההוסף המלצות על פאשה

איזור ללא עישוןאופציה צמחוניתמתאים לילדיםמזגןיש להזמין מקום מראששירותים לנכיםבר אלכוהוליש ייןבירה מהחביתמקום רומנטימסעדה כשרהגישה לנכיםחניה בתשלום חניה חופשית

כתבו עלינו:
לאכול כמו פאשה
פאשה
קיבוץ גלויות
פאשה
עסקית בפאשה
פאשה
פאשה
פאשה בשישי
אוכל מוכן לפסח
פאשה
המלצות על מסעדות כשרות בתל אביב
פאשה תל אביב
פאשה תל אביב
מסעדות לאירועים
מסעדות כשרות לפסח

מסעדות