מלגו ומלבר

"מלגו ומלבר", בר דגים ופירות ים בתל אביב.

"מלגו ומלבר" לקוח מהשפה הארמית, ופירושו "מבפנים ומבחוץ". שם המקום מורגש גם בתפריט: מנות הדגים ופירות הים הטריים המגיעים מידי יום מנמל יפו, זוכים לפרשנות "מלגו" מקומית וים-תיכונית  וכן גם לפרשנות "מלבר" עם השפעות ממטבחים עולמיים. 

בתפריט, דגים ופירות ים טריים הישר מן הים באינטרפרטציות מקוריות ומגוונות, לצד תפריט אלכוהולי מושקע המלווה את הארוחה. הודות לאספקה היום יומית הדגה שלנו טרייה ועשירה וכוללת בין היתר: דגי מליטה המתאפיינים בבשר לבן וטעם מודגש, סרדינים טריים, קלאמרי סגול, שרימפס קריסטל, סרטנים כחולים ועוד.

תפריט היינות  המושקע בבר המציע ברובו יינות לבנים המשתלבים נפלא עם מנות הדגים. התפריט מחולק ל"מלגו" ו"מלבר", כשבאגף "מלגו" המקומי ניתן למצוא יינות מיוחדים מיקבי בוטיק מקומיים ובאגף "מלבר" יוצעו יינות מסקרנים שמקורם ביקבים המגיעים מאיטליה, ספרד, אוסטרליה, ארגנטינה ועוד. 

על עיצוב המקום אמונים שני אדריכלים צעירים שבחרו בקו אורבני ומינימליסטי המתכתב עם סגנון הבאוהאוס המאפיין את המבנה הותיק ועם תיאטרון "הבימה" המיתולוגי הסמוך. 
להבדיל ממקומות הבילוי ויתר המסעדות בשדרה הפונות את הרחוב וההמולה, העיצוב ב"מלגו ומלבר" מייצר בידול מסביבתו על ידי צמחיה גבוהה ופינות ישיבה הפונות פנימה. 
חלל המסעדה הפנימי ממשיך את קו העיצוב הנקי עם שילובים בין חומרים כמו מתכת ועץ בצורתם הגולמית והמקורית, שיוצרים אווירה מתוחכמת ומעודנת ויחד עם זאת פשוטה ומזמינה. 

לצד העיצוב המושקע, ניתנה תשומת לב רבה גם למוזיקה במקום, שמטרתה להעניק לקהל חוויה מעניינת ועמוקה יותר, הודות לפלייליסט שמעורר חיבור רגשי לכל שיר ושיר.

עקבו אחרינו »

מלגו ומלבר

כתובת:
רוטשילד 142 , תל אביב.
טלפון: 053-7107071
שעות פתיחה:
יום א' - יום ה' 18:00 - אחרון הלקוחות
יום ו' - שבת 12:00 - אחרון הלקוחות

צפה בהמלצות על מלגו ומלברהוסף המלצות על מלגו ומלבר

אופציה צמחוניתאיזור ללא עישוןאיזור עישוןבירה מהחביתבר אלכוהולחיבור לאינטרנט (WiFi)חניה בתשלום יש ייןיש להזמין מקום מראשישיבה בחוץללא גלוטןמזגןרומנטי

כתבו עלינו:
מלגו ומלבר

מסעדות