מלגו ומלבר

"מלגו ומלבר", בר דגים ופירות ים בתל אביב.

מלגו ומלבר" לקוח מהשפה הארמית, ופירושו "מבפנים ומבחוץ". שם המקום מורגש גם בתפריט: מנות הדגים ופירות הים הטריים המגיעים מידי יום מנמל יפו, זוכים לפרשנות "מלגו" מקומית וים-תיכונית  וכן גם לפרשנות "מלבר" עם השפעות ממטבחים עולמיים.

את התפריט החדש בנו  השף אור מיכאלי והיועץ הקולינרי מוטי טיטימן יחדיו והם מציגים אינטרפרטציות שונות למטבחי שף צרפתיים, ומטבחים ים תיכוניים גבוהים המותאמות לקהל הישראלי. הדגים במלגו ומלבר מהם מורכבות המנות מגיעים מדיי בוקר לבר לאחר דיג לילי שנעשה מדי יום מול חופי תל אביב והסביבה

למסעדה תפריט יינות רחב היקף והוא מותאם בקפידה למנות האוכל  המוצעות במקום. בתפריט  ניתן למצוא יינות מאזורים שונים בעולם אשר ילוו את הארוחה בצורה משולמת.

על עיצוב המקום אמונים שני אדריכלים צעירים שבחרו בקו אורבני ומינימליסטי המתכתב עם סגנון הבאוהאוס המאפיין את המבנה הותיק ועם תיאטרון "הבימה" המיתולוגי הסמוך.
להבדיל ממקומות הבילוי ויתר המסעדות בשדרה הפונות את הרחוב וההמולה, העיצוב ב"מלגו ומלבר" מייצר בידול מסביבתו על ידי צמחיה גבוהה ופינות ישיבה הפונות פנימה.
חלל המסעדה הפנימי ממשיך את קו העיצוב הנקי עם שילובים בין חומרים כמו מתכת ועץ בצורתם הגולמית והמקורית, שיוצרים אווירה מתוחכמת ומעודנת ויחד עם זאת פשוטה ומזמינה.

לצד העיצוב המושקע, ניתנה תשומת לב רבה גם למוזיקה במקום, שמטרתה להעניק לקהל חוויה מעניינת ועמוקה יותר, הודות לפלייליסט שמעורר חיבור רגשי לכל שיר ושיר.

 

עקבו אחרינו »

מלגו ומלבר

כתובת:
רוטשילד 142 , תל אביב.
טלפון: 052-9098157
שעות פתיחה:
יום א' - שבת 18:00 - אחרון הלקוחות

צפה בהמלצות על מלגו ומלברהוסף המלצות על מלגו ומלבר

אופציה צמחוניתאיזור ללא עישוןאיזור עישוןבירה מהחביתבר אלכוהולחיבור לאינטרנט (WiFi)חניה בתשלום יש ייןיש להזמין מקום מראשישיבה בחוץללא גלוטןמזגןרומנטי

כתבו עלינו:
מלגו ומלבר

מסעדות