אודות - מי קאסה הרצליה

Mi Casa  קפה בחצר הינו בית קפה ביסטרואי עם הסטוריה משפחתית קולינרית שמתחילה לפני הרבה שנים בבואנוס איירס במעדניה המשפחתית. שנים רבות לאחר מכן , פתחו הבן והאב בית קפה קטן בחצר ביתם בקיבוץ גליל ים ,אשר לימים הפך למסעדה גדולה ומשגשגת.
היום האב איזידור יצא לפנסיה ומייצר חפצי אמנות בסדנה בביתו בקיבוץ, חלקם אף מוצגים במסעדה ומקנים אווירה אותנטית וחמה. את כובע השף ירש ניר שניטמן שחי במטבח מגיל ינקות , בהמשך למד בישול ,טייל בעולם וצבר ידע קולינרי רב. ניר הכניס רוח חדשנית לתפריט האוכל והבר עם נגיעות מכל העולמות בדגש על אגן מזרח תיכון ,פסטות טריות, טאפסים מגוונים, פיצות מיוחדות, מנות מהמטבח הערבי וכד'. לאחרונה ניר הפך לטבעוני ויחד עם שינוי אורח חייו להבה קולינרית חדשה נדלקה, אוכל טבעוני מן המשובחים אשר ניתן למצוא באזור השרון.

כעת, אחות קטנה נולדה למשפחה , Mi Casa  נוסף שיוצא מהקיבוץ אל המחרב העירוני של הרצליה פיתוח תוך שמירה על הערכים של מיקאסה הישן והטוב. אינטרפרטציה מרגשת לקיבוץ בלב העשייה העירונית.

התפיסה שלנו היא כל לקוח הוא אורח בבית חם בקיבוץ באווירה נינוחה, קלילה ולא מחייבת מלווה בשירות מקצועי בגובה העיניים. אנו מאמינים כי חווית השירות הטובה ביותר מוגשת על ידי שיתוף פעולה של כל אנשי הצוות, החל מקבלת פנים חמה בכניסה, מוזיקה מתאימה ותפריט מגוון אשר מספק מענה לכל אורח לפי צרכיו בין אם מדובר באנשי עסקים שרוצים לצאת לפגישה קצרה מחוץ למשרד ,להייטקיסטים שרוצים לאכול מנה איכותית מהר בצהריים וחזרה לעבודה, לאלו שרוצים לברוח מההמולה וגם אלו שרוצים ארוחת בוקר או קפה ומאפה בדרך לעבודה.                                                                                                   בשעות הערב כמו חצר בקיבוץ,מרדימים את הילדים, מגבירים קצת את המוזיקה ופותחים שולחן עם מטעמים טובים של שניטמן. תפיסתנו מסתכמת ב "לא נאמר לא לאף אחד". 

השאיפה שלנו היא לרגש את האורחים בדברים הקטנים, השירות מגיע ממקום אמיתי ולא מתיימר, המטרה היא להצליח להפתיע ולרגש אתכם בכל זמן שהותכם אצלנו, זה הקסם של מיקאסה - הבית שלי, הבית שלך.

 


כתובת:
משכית 22 , הרצליה.
טלפון: 053-9384432
פקס: 09-7444813
אי-מייל: micasa.avira@gmail.com
שעות פתיחה:
יום א' - שבת 23:00 - 08:00

צפה בהמלצות על מי קאסה הרצליההוסף המלצות על מי קאסה הרצליה

איזור עישוןגישה לנכיםחיבור לאינטרנט (WiFi)מתאים לילדיםאופציה צמחוניתאיזור ללא עישוןארוחת בוקרבירה מהחביתבר אלכוהולדיאבטייש חלב סויהיש ייןישיבה בחוץללא גלוטןמותר כלביםמזגןמקום רומנטימתאים לדייטציוד הגברה

כתבו עלינו:
מי קאסה הרצליה

כתובת: משכית 22, הרצליה פיתוח. 053-9384432