קפה קדוש

הצטרף לקבוצה שלנו בפייסבוק

קפה קדוש הינו בית קפה חם ומשפחתי, השוכן בליבה של ירושלים. הקפה נוסד על ידי מאיר קדוש, לפני ארבעים ואחת שנים ומאז משמש כסלון ביתי לכל אורחיו וסועדיו. איציק, בנו של מאיר, אשר הרבה לבלות בעסק של אביו בילדותו ואף למד את רזי המקצוע במהלך השנים, קיבל את מושכות הניהול לידיו. אשתו של איציק, קרן, גילתה אף היא את סוד הקסם של המקום. לצד התאהבותה באיציק, היא התאהבה גם בתחום ובמקום, וביחד, ממשיכים השניים את המסורת המשפחתית.

לאחרונה הורחב ושודרג קפה קדוש תוך שמירה על הצביון והאווירה הקיימת. בקדוש שומרים על המסורת והמוניטין ויחד עם זאת מוצאים דרכים חדשות לשפר, לשדרג ולהצעיד את המקום קדימה. הקפה מעוצב בעיצוב נקי, קלאסי ואירופאי הצופן בתוכו אווירה של פעם.

התפריט של קדוש משלב טעמים שונים ומגוונים ומציע פסטות טריות, דגים טריים ומעושנים, קישים, סלטים, כריכים, מאפים ומתוקים. הכל תוצרת ביתית, אשר נעשית בקונדיטוריה השוכנת בקומה העליונה של בית הקפה, עליה אמונים איציק וקרן. חומרי הגלם בהם משתמשים בקדוש הם האיכותיים ביותר. מגוון המאפים הנאפים מידי בוקר, מפיצים ניחוחות קולינאריים ומושכים קהל רב בכל שעות היום-בוקר וערב כאחד. 

קדוש שומר על אוירה חמה ומשפחתית עם מספר לא מבוטל של לקוחות קבועים המרגישים כמו בבית ונהנים ממטבח חלבי עילאי ומשירות אישי ואדיב.
קפה קדוש אף מציע שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים ולארוחות מיוחדות. בנוסף ניתן לרכוש עוגות, פשטידות, קישים ומגוון רחב של מאפים לשבת. כל אלו, הופכים את הקפה לאופציה המושלמת למקום בילוי אשר יכול לתת מענה לשלל צרכי הלקוח.

 

קדוש
inner.aspx?pid=3747
מסעדות