ג'קו מאכלי ים- השוק הטורקי חיפה

כשג'קו נפתחה בשנת 1976, היא הייתה מסבאה שהיו מגיעים אליה כדי לחטוא בשתייה חריפה. מאז ועד היום היא הפכה לג'קו מאכלי ים - מסעדה שהיא מוקד עלייה לרגל לחובבי דגים ופירות ים.

בכל ארבעים שנות קיומה של המסעדה בלב השוק הטורקי בחיפה מנהלת אותה משפחת הבעלים, וקהל הלקוחות הוותיק הולך ומתעצם. היום, מששבה הסביבה למקורותיה, חוזרים הרחובות והמסעדות לעיצוב האותנטי של שנות העשרים של המאה הקודמת. כך מעוטרת גם ג'קו ברהיטי עץ כבדים, וצילומים משוחזרים בשחור-לבן של בני המשפחה תלויים על הקירות.

כל סועד שמגיע לג'קו מאכלי ים מתקבל באהבה עם עשרה סוגי סלטים ופרוסות עבות של לחם שחור של פעם. הצלחות הולכות ומתמלאות, וכולם מוזמנים לאכול בידיים. בעלת הבית, בת 70, עדיין עוברת בין הסועדים ולוקחת הזמנות מהסועדים. צוות העובדים – משוטפת הכלים דרך הטבחים, המלצרים ועד הבעלים – הם ותיקים, מוכרים וחייכנים, ויחד הם חלק ממשפחה גדולה ומזמינה.

ג'קו מציעה מאכלים טריים כסלטים, דגים, פירות ים וקינוחי הבית. בין המנות המיוחדות: גלאיה – מנת פירות ים שכוללת שרימפס, קלמארי, סרטנים ומולים מוקפצים בשום ובחמאה ויין לבן; אורז עם פירות ים –אורז, ירקות שורש ושלל פירות ים: שרימפס, קלמארי, ראשי קלמארי ומולים; עוגת סולת וקוקוס –עוגת הבית שנאפית במקום כבר ארבעים שנים.

בג'קו מאכלי ים ניתן לערוך אירועים הכוללים עד 50 מוזמנים.
 


כתובת:
קהילת סלוניקי 12 , חיפה.
טלפון: 053-8094661
שעות פתיחה:
ימים: א', ב', ג', ד', ה', שבת - 17:00 - 12:00
יום שישי - 22:00 - 12:00

קופון לג'קו מאכלי ים סלוניקיצפה בהמלצות על ג'קו מאכלי ים סלוניקיהוסף המלצות על ג'קו מאכלי ים סלוניקי

מזגןמתאים לילדיםאופציה צמחוניתאיזור ללא עישוןבירה מהחביתחיבור לאינטרנט (WiFi)חניה חופשיתיש ייןיש להזמין מקום מראשמקום רומנטישירותים לנכים

כתבו עלינו:
ג'קו מאכלי ים
ג'קו מאכלי ים
מסעדות דגים ופירות ים
מסעדות וסרטים
החג של החגים
ג'קו מאכלי ים
מסעדות דגים ופירות ים
ג'קו מאכלי ים

מסעדות