הזקן והים

הזקן והים – הסניף החדש בנמל יפו

 ב-1952 ארנסט המינגווי פרסם את ספרו הידוע "הזקן והים", המתאר את עולמו של דייג קובני עני שנאבק בדגים גדולים, סיפור שנכתב אחרי עשרים שנים בקובה. הים, הדגים והטבע הנאצל הם שהיוו השראה למסעדת הזקן והים הוותיקה שברחוב קדם ביפו.

 הסניף החדש של הזקן והים, בנמל יפו, כבר פחות חבוי מעמיתו הידוע. האווירה, לעומת זאת, מתאימה היטב לאופי המסעדה: הספינות שליד המרינה, השילוב הפסטורלי בין האלמנטים הישנים והחדשים וריח הים שנישא באוויר משלימים כולם את הרוח האמתית שנושבת במסעדה.

 הזקן והים בנמל יפו מעוצבת על פי סטנדרטים אדריכליים בינלאומיים, היא מאכלסת עד 700 סועדים, ומשתרעת על פני שטח של 1,000 מ"ר. תוכלו לשבת בתוך המסעדה או בחוץ, שם תספגו את האווירה עד הסוף.

התפריט של הזקן והים כולל מבחר סלטים טריים שמוכנים מדי יום במסעדה, מנות ביניים ייחודיות ומנות עיקריות איכותיות של דגים, פירות ים ובשרים. הדיל המיוחד של הזקן והים כולל 15 סוגי סלטים, פיתות חמות מהטאבון, קנקן לימונדה, מנה עיקרית (דגים / פירות ים / בשרים), ובסוף הארוחה – קפה / תה ועוואמה. המחיר לפי המנה העיקרית הנבחרת.

עוד בזקן והים – חדר פרטי לאירועים מיוחדים מאד, הכולל עד 30 מוזמנים.  


כתובת:
האנגר 1 נמל יפו, תל אביב.
טלפון: 053-8094346
אי-מייל: hazaken1970@gmail.com
שעות פתיחה:
יום א' - שבת 24:00 - 11:00

צפה בהמלצות על הזקן והים- נמלהוסף המלצות על הזקן והים- נמל

אופציה צמחוניתיש ייןמזגןמתאים לילדיםאיזור ללא עישוןארוחת בוקרבירה מהחביתבר אלכוהולגישה לנכיםחדר פרטיחיבור לאינטרנט (WiFi)ישיבה בחוץמתאים לפגישהשירותים לנכיםאיזור עישוןחניה חופשיתמקרן / מסךמתאים לדייטציוד הגברה

כתבו עלינו:
במסעדות של יפו
מסעדות בנמל יפו
מסעדות דגים ביפו
מסעדה ביפו
מסע מסעדות בתל אביב לאורך החוף - סקירת מסעדות בנמל תל אביב וכן מסעדות בנמל יפו
אין כמו מסעדות ביפו

מסעדות