מסעדת אל גאוצ'ו חיפה

אל גאוצ'ו חיפה

מבית אל גאוצ'ו: סניף חיפה הכשר.

אל גאוצ'ו יושבת במרכז הכרמל אל מול נוף מפרץ חיפה והגליל כבר כמעט עשרים שנים, ובאחרונה עברה שיפוץ מקיף. במיקומה האסטרטגי היא מציעה גריל דרום אמריקאי ואווירת פולקלור ומוסיקה לטינית. 

אל גאוצ'ו מתמחה בסטייקים שנצלים באהבה על הגריל, ומציעה בשר אמתי ואיכותי שעובר טיפול מיוחד. ראשית הוא נצלה על גריל פחמים, ואחרי כן מוגש לסועדים על גריל שולחני עם גחלים לוחשות. כך מופקות מנות משובחות כמו סטייק אנטרקוט פרימיום מנתחי אנגוס שפוטמו בתירס וגדלו במרעה אורגני.

מאחורי הקלעים, עומר גלאבן הוא האסאדור (גרילמן), מומחה בצליית בשר כשר. אחרי שהגיע מארגנטינה במיוחד, ראה כי טוב ונשאר כבר יותר משמונה עשרה שנים. שאר הצוות המיומן של אל גאוצ'ו מסתובב בין השולחנות לבוש בבגדים דרום-אמריקאיים מסורתיים, ומגיש בשמחה שפע של בשר לאורחים.

באווירת הגריל הלטיני השמחה של אל גאוצ'ו חיפה ניתן לערוך אירועים ייחודיים שכוללים מעשרה ועד 120 מוזמנים: בריתות, שבע ברכות, חתונות, בר ובת מצווה.

ניפגש באל גאוצ'ו.


כתובת:
יפה נוף 120 , חיפה.
טלפון: 053-8094643
פקס: 04-8377541
שעות פתיחה:
יום א' - יום ה' 24:00 - 12:00
יום ו' 12:30 - חצי שעה לכניסת השבת
שבת צאת שבת - 24:00

קופון לאל גאוצ'ו חיפהצפה בהמלצות על אל גאוצ'ו חיפההוסף המלצות על אל גאוצ'ו חיפה

מסעדה כשרהמזגןבר אלכוהוליש ייןבירה מהחביתחניה בתשלום איזור ללא עישוןמתאים לילדיםאופציה צמחוניתגישה לנכיםמסעדה עם חדר פרטייש להזמין מקום מראשישיבה בחוץמקרן / מסךמתאים לדייטמתאים לפגישהמקום רומנטי

כתבו עלינו:
ארוחה מהסרטים
אל גאוצ'יטו
אל גאוצ'ו חיפה
עסקית באל גאוצ'ו
מסעדות כשרות בחיפה

מסעדות