כתבו עלינו

יין טאפאס ומוסיקה בפולה ראשל"צ

קפה פולה הוותיק בראשון לציון חוגג 14 שנים להיווסדו ולרגל המאורע משיק ערבים מענגים בלילות הקיץ החמים עם שילוב של יינות, שלל טאפסים ומוסיקת בלוז במגוון הרכבים. בכל יום חמישי, מהשעה 19:00, יוכלו אורחי המקום להתענג על מגוון רחב של טאפאסים - אנסלדה פנצנלה, סביצ'ה מוסר ים, ברנחנה קון לאבנה, קרפצ'יו בקר, קרפצ'יו סלמון, פורטובלו סיציליאני, רביולי חלמון, ארנצ'יני ועוד שלל מנות גורמה קטנות במחיר של 18 ₪ למנה. חובבי היין ייהנו ממגוון רחב של יינות המיוצרים על ידי היינן הישראלי דורון יצחקי, את היינות מייצר דורון במחוזות היין הטובים בעולם והם מאופיינים בניחוחות וטעמים מיוחדים: יינות לבנים מאלזס ומגרמניה, יינות אדומים מאוסטרליה וספרד. חגיגת היין בסגנון "כוס ללא תחתית" בעלות של 30 ₪ לאורח. להשלמת האווירה כל אירוע ילווה במוסיקת בלוז בהופעה חיה של הרכבים ואמנים מובחרים. קפה פולה, מרכז בן גוריון, ראשון לציון. חניה במקום. לפרטים נוספים והזמנת מקום 03-9508889

פולהLife שילוב איכותי לחודשי הקיץ. עולם היין. זיו מנור. גיליון 2199. 18.07.13. גל גפן ראשל"צ

קפה פולה, המוסד הקולינרי הוותיק בראשון לציון, חוגג 14 שנים להיווסדו ולרגל המאורע משיק ערבים מענגים בלילות הקיץ החמים עם שילוב מנצל של יינות איכותיים, שלל טאפאסים ומוסיקת בלוז במגוון הרכבים. בכל יום חמישי החל מה- 11.07 מהשעה 19:00 יוכלו אורחי המסעדה, להתענג על מגוון רחב של טאפאסים: אנסלדה פנצנלה, סביצ'ה מוסר ים, ברנתנה קון לאבנה, קרפצ'יו בקר, קרפצ'יו סלמון, פורטובלו סיציליאני, רביולי חלמון, ארנצ'יני ועוד שלל מנות גורמה קטנות במחיר אטרקטיבי של 18₪ למנה. חובבי היין ייהנו ממגוון רחב של יינות משובחים המיוצרים על ידי היינן הישראלי, דורון יצחקי. את היינות מייצר דורון במחוזות היין הטובים בעולם והם מאופיינים בניחוחות וטעמים מיוחדים ואקזוטים: יינות לבנים מאלזס ומגרמניה, יינות אדומים מאוסטרליה וספרד. חגיגת היין בסגנון "כוס ללא תחתית" בעלות של 30₪ לאורח. להשלמת האווירה כל אירוע ילווה במוסיקת בלוז בהופעה חיה של הרכבים ואמנים מובחרים.

יינות פיוז'ן בימי חמישי בקפה פולה בראשון לציון. 08/07/2013. כוס ללא תחתית.

יין ללא הגבלה בארוחת טאפאס על רקע מוסיקת בלוז.
מיזם היינות פיוז'ן וקפה פולה בראשון לציון חברו יחד למבצע קיץ אטרקטיבי במיוחד: בערבי חמישי, החל מתאריך 11/07/13, תוגש בקפה פולה ארוחת טאפאס במחיר 18 ₪ למנה ובעבור 30 שקלים יוכל הסועד לטעום וללגום מיינות פיוז'ן ללא הגבלה. בכל אחד מערבים אלו יופיע גם הרכב מוזיקלי שינגן מוסיקת בלוז, רוק, ג'ז וכדומה. מיזם היינות פיוז'ן הוא פרי יוזמה של קבוצת משקיעים בראשות היינן הישראלי דורון יצחקי. את היינות מכין יצחקי בחו"ל. הוא מאתר אזורי יין איכותיים בחו"ל, מזהה כרמים איכותיים ויקבים שעושים יינות ברמה גבוהה. יצחקי מבקר ביקבים, טועם יינות בתהליך ומרכיב יינות שמבוקבקים מאוחר יותר ונשלחים לארץ כיין מיובא, אך פרי עבודתו ומומחיותו של יינן ישראלי. מבחר היינות שיוגשו במבצע כולל את היינות הבאים:
יין לבן - ריזלינג גרמני בציר 2009
יין לבן - גווירצטרמינר אלזסי בציר 2011
יין אדום - בלנד ספרדי טמפרניו גראנאש בציר 2005
יין אדום - בלנד אוסטרלי שיראז מרלו בציר 2005
מסעדת קפה פולה נמצאת במרכז בן גוריון בראשון לציון ונקראת על שמה של רעיית ראש הממשלה המנוח דוד בן גוריון. המסעדה הוקמה לפני כ- 14 שנים ונחשבת למוסד מבוקש בקרב תושבי האזור בשל אטרקטיביות האוכל, המחירים הנוחים, האווירה, הנגישות ותרומת המסעדה לקהילה (ארוחת ימי הולדת לילדים בעלי צרכים מיוחדים). כאמור, לסועדים יוצעו מבחר מנות טאפאס במחיר 18 ₪ למנה, ביניהן: אנסלדה פנצנלה, סביצ'ה מוסר ים, ברנחנה קון לאבנה, קרפצ'יו בקר, קרפצ'יו סלמון, פורטבלו סיציליאני, רביולי חלמון, ארנצ'יני ועוד שלל מנות גורמה קטנות.


כתובת:
רוטשילד 126 , ראשון לציון.
טלפון: 053-8094891
פקס: 03-9508233
טלפון למשלוחים: 03-9508213
שעות פתיחה:
יום א' - יום ו' 24:00 - 08:30
שבת 24:00 - 09:00

צפה בהמלצות על קפה פולההוסף המלצות על קפה פולה

גישה לנכיםאיזור ללא עישוןאופציה צמחוניתמתאים לילדיםמזגןישיבה בחוץיש להזמין מקום מראשמקום רומנטיבר אלכוהוליש ייןבירה מהחביתחניה חופשיתחיבור לאינטרנט (WiFi)יש חלב סויהאיזור עישוןפתוח בשבת

כתבו עלינו:
פולה ובן גוריון
קפה פולה

מסעדות