מנת צלעות כבש

אפטר דארק – לחיי הלילה של חיפה

24 סוגי בירה מהחבית, תפריט דיינר אמריקאי,  מוזיקה משובחת, אווירה חמה ומשפחתית וצוות השמח למלא את משאלות הלקוח-פאב מסעדה אפטר דארק במרכז העיר התחתית בחיפה.

אפטר דארק נפתח מדי ערב בשעה 17:00 (ובשבתות משעה 15:00) מציע ארוחות מגוונות וחלל מצויין לארוחות ערב, מסיבות ימי הולדת, אירוח אנשי עסקים וארועים,  עם מוזיקת רקע נעימה ותפריט עשיר המציע טעימה מאמריקה:  צלעות קטלניות , בשרים, BBQ, עוף מטוגן והמבורגרים מעולים.

לתוך הלילה,  כשהאורות מתעמעמים, אפטר דארק משנה פניו לפאב תוסס עם מוסיקת רוק משובחת.  המטבח מציע את כל התפריט לאורך הלילה הכולל גם מנות בר קלאסיות,  פירות ים, מנות אצבע, סנדוויצ'ים כמו באמריקה: BLT סלופי ג'ו והמבורגר אתגרי-מי שמסיים בזמן מקבל מתנה חולצה ומקום של כבוד כל קיר התהילה.

באפטר דארק מותקן חדר קירור מתקדם אליו מוכנסות חביות הבירה מיד עם הגיען ושם הן שוכנות בטמפרטורה של 2 מעלות ונמזגות משם ישר לכוסות ללא הצנרת הארוכה הרגילה דבר המאפשר עבודה בלחצים נמוכים, בירה הנשמרת בצורה אופטימלית, טעם "נקי" וטרי ממש כמו במבשלה.
           

 


כתובת:
יפו 30 , חיפה.
טלפון: 053-5216076
שעות פתיחה:
יום א' - יום ה' 03:00 - 12:00
יום ו' - שבת 03:00 - 19:00

קופון לאפטר דארקצפה בהמלצות על אפטר דארקהוסף המלצות על אפטר דארק

אופציה צמחוניתאיזור ללא עישוןאיזור עישוןבירה מהחביתבר אלכוהולגישה לנכיםהופעותחיבור לאינטרנט (WiFi)חניה חופשיתיש ייןישיבה בחוץמזגןמקרן / מסךמתאים לפגישהציוד הגברהמקום רומנטי

מסעדות