מרבד הקסמים

**חדש! נפתחה חנות לאוכל מוכן הפועלת בימי שישי ברחוב רחל אימנו 1**

בשנת 1960 הוקמה ברחוב קינג ג'ורג' בירושלים מרבד הקסמים – מסעדת פועלים שהגישה מאכלים מן המטבח התימני. לימים היא התפרסמה וצברה לעצמה מוניטין רב של מסעדה ביתית וחמימה שמאכילה את תושבי ירושלים הרעבים ומציעה להם תחושת בית הרחק מהבית.
 
מרבד הקסמים שומרת גם כאן על הצביון הירושלמי הייחודי, על טהרת המטבח התימני בפרט והמזרחי בכלל ועל שירות מסור. גם במיקומה החדש מציעה מרבד הקסמים תחושת בית הרחק מהבית.
 
התפריט של מרבד הקסמים מציע לסועדים מנות ביתיות וחמות כמו חומוס עם מגוון טעמים, סלטים שממלאים את השולחן, מרק בשר תימני כמו של סבתא וגם מרק קובה אדום או חמוסתא כמו של סבתא אחרת, ירקות ממולאים, מלווח ורסק עגבניות, מג'דרה, במיה, קוסקוס וירקות, שישליק בקר או עוף ואפילו מעורב ירושלמי.
 
למרבד הקסמים מרפסת גדולה המוקפת חלונות שקופים, שממנה ניתן ליהנות בכל מזג אוויר – קיצי או חורפי. מבעד להם נשקף הרחוב הירושלמי, שמשלים את האווירה הירושלמית האמתית.
 
במרבד הקסמים ניתן לערוך אירועים פרטיים, וגם שירותי קייטרינג מוצעים. בימי שישי ובימים שלפני החגים מציעה מרבד הקסמים בופה ענק עם אוכל מוכן, שאותו ניתן לרכוש מבעוד מועד ולמלא את השולחן גם בבית.
 
מרבד הקסמים מחזיקה בתעודה המהודרת של רבנות ירושלים.
 


כתובת:
המלך ג'ורג' 16 , ירושלים.
טלפון: 053-8094674
פקס: 03-5670008
טלפון למשלוחים: 02-5670007
שעות פתיחה:
יום א' - יום ה' 24:00 - 10:00
יום ו' 08:00 - שעה לפני כניסת שבת

קופון למרבד הקסמיםצפה בהמלצות על מרבד הקסמיםהוסף המלצות על מרבד הקסמים

איזור ללא עישוןאופציה צמחוניתגישה לנכיםמסעדה כשרהחניה בתשלום מתאים לילדיםמזגןישיבה בחוץיש להזמין מקום מראש

כתבו עלינו:
אל מרבד הקסמים בצעד תימני
מרבד הקסמים
מסעדה תימנית

מסעדות